Не розумію чого всі так возбудились на Вовину династійну стройку. Це даже не вілла в Іспанії за три мульта. Це якась об´їзна біля Києва. Люди собі строїли під час війни, а Вові не можна?
Гарачий Чокалад• сегодня в 00:18
Вообще, сказали, что это Порошенко спецом построил чтобы зеленского подставить
Гарачий Чокалад• сегодня в 00:22
Ответ дляlilul990
У порошенка фіговий смак на такі речі.
На 7 этаже вниз - вертолетная площадка. Они ее построили, но как оттуда взлетать - ещё не придумали...
Гарачий Чокалад• сегодня в 00:24
А вообще, по сравнению с квартирой, которую недавно в Монако прикупил Ахметов за 560 000 000.00, то таки да... Сарай!
Ответ дляГарачий Чокалад
Я те саме кажу. Обсуждають посадку дерев а не позолочені канделябри і бароккову ліпнину. Якось і демонізувати особо не виходить. Слабенько
Гарачий Чокалад• сегодня в 00:28
Ответ дляlilul990
Ну так основные то активы в другую страну, как мы знаем, его сподвижники перевозят...
Несу пургу• сегодня в 00:33
А пам´ятник Вові буде на в´їзді стояти? А радіо Вова? А національний канал Вова? А батон Вова? А презервативи Вова? Чи тільки недобудинок на ніщебоодські 9 поверхів
Гарачий Чокалад• сегодня в 00:33
Ответ дляlilul990
В Угорщину?
А вы прикалываетесь, да,? Грустно это все...
Тантрический кекс• сегодня в 00:34
Особисто у мене повна впевненість, що ’хатинка’ тут лише чергова нерухомість. Щось типу дачі. А от куди воно звалить після того як піде з влади то там вже куди поцікавіші вілли. Вірогідно навіть не в й країні, на випадок раптом там ситуація зміниться. Аргентина, ізраїль, Європа
Несу пургу• сегодня в 00:35
Ответ дляТантрический кекс
Ми добрі, зберемо на подорож на Марс або до Титаніка
Гарачий Чокалад• сегодня в 00:36
Ответ дляНесу пургу
Когда гривна окончательно ’Все’, то введут ’Вову’. 1 Вова, 5 вов... Сделают курс - 8 вов = 1 скумбрия. Как и говорили ранее...
Несу пургу• сегодня в 00:37
Ответ дляГарачий Чокалад
Євова, замість євро
Гарачий Чокалад• сегодня в 00:39
Ответ дляНесу пургу
Євова, замість євро
И бесплатная подписка на ´95 квартал´ всем пенсионерам вместо пенсии...
Тантрический кекс• сегодня в 00:39
Ответ дляНесу пургу
Якщо говорити серйозно, то давно пора ввести правило, що після якихось серйозних державних посад заборона на виїзд закордон на 2-3 роки для службовців та членів сімї.
А ті хто почне розказувати, що так не можна, це ж не законно і не по людськи такі обмеження - хай пожаліються українцям чоловічої статті від 25 до 69 років
Несу пургу• сегодня в 00:40
Ответ дляТантрический кекс
Ви геній. Нажаль, такі пропозиції швидко стають жартами для кварталу
Тантрический кекс• сегодня в 00:42
Ответ дляНесу пургу
Євова, замість євро
Євру це кацапська назва, замінити на Єбрешу та Єкраду.
До речі, програму по кешбеку на паливо вже назвали Єбачок?
Несу пургу• сегодня в 00:41
Ответ дляТантрический кекс
А ми єтерпіли
Тантрический кекс• сегодня в 00:46
Ответ дляНесу пургу
Нічого ж складного, зате досить ефективно буде.
Не користуюся всякими діями ітп. А у кого є, може створити петицію.
Хоча кого я обманюю. Можливо колись хтось і прийде адекватний до влади і введе такий закон. ...але це не точно. Точно лише те що Зейло таке не введе
Киця-бриця• сегодня в 00:46
Ответ дляТантрический кекс
наЄбака, а не єбачок
Тантрический кекс• сегодня в 00:49
Ответ дляКиця-бриця
наЄбака, а не єбачок
Та ні, ну що Ви? Повинна відразу відчуватися нестримна потужність. Чи хоча б потужна нестримність. А для цього перша буква обов´язково має бути Є.
Ответ дляНесу пургу
А Вова до президента был миллионером. И все видели что деньги он честно заработал, не украл конфетку фабрику у народа в собственность за один ваучер. Не продвтнал своб оборону и не продавал танчики,не получал часть трубы от путина в подарок.
Да и ему безопасность нужна, Путин его реально там ненавидит, все до этого покорные были.
Илт он своих детей не может обезопасить?
Ответ дляТантрический кекс
Не поняла, его вилла в Италии была задекларирлванп еще до президентства официально. Что вы,там выдумывать на человека?
Пищалка• сегодня в 00:52
Ответ дляlilul990
о чем речь?Я тоже люблю деревья.
Тантрический кекс• сегодня в 00:53
Ответ дляMary_40
Вась, слыхал вчера в вестях?
Спит он будто на гвоздях,
Есть лишь хлеб, а пьёт лишь воду,
Чтобы не навредить народу
Спит он будто на гвоздях,
Есть лишь хлеб, а пьёт лишь воду,
Чтобы не навредить народу
Ответ дляТантрический кекс
Вась, слыхал вчера в вестях?
Спит он будто на гвоздях,
Есть лишь хлеб, а пьёт лишь воду,
Чтобы не навредить народу
Спит он будто на гвоздях,
Есть лишь хлеб, а пьёт лишь воду,
Чтобы не навредить народу
Не помню чтоьы он такое чесал.
Тут на советчице сегодня писали что машина это необходимость, есои мужик не обеспечивает полностью безработных женщину, то вообще отстой выгнать его.
По меркам советчиц так стройка то ни о чем, так фигя по тх доходам
Тантрический кекс• сегодня в 00:59
Ответ дляMary_40
Не помню чтоьы он такое чесал.
Так колись Юрій Юліанович в інтерв´ю тонко підїбав холуїв, які в дупу цілували пуйла і казали що царь хороший.
Минули роки, у нас тепер свій ’незміняємий лідор’ і ситуація 1 в 1.
От після Ваших слів, якось в пам´яті і згадалися ці слова
Смурфик• сегодня в 01:15
Ответ дляТантрический кекс
Хочеться замінити «незміняємий» на невміняємий🫣