Шпондєр• 12 июля 2023

Порекомендуйте де зараз можна замовити одяг по знижкам? В стилі zara

Не против• 12 июля 2023
Massimo dutti , zara , answer

Синди Кроуфорд• 12 июля 2023
А что вам нравится в зара? Зашла вчера-побродила, посмотрела и вышла...
Трусиковед• 12 июля 2023
А что это за стиль?😄
КошкинДом• 12 июля 2023
Reserved, House, Sinsay, Answer...
Непонятно• 12 июля 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Дорого?
Оцененная• 12 июля 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
аналогично, попала в Венгрии в дни распродаж, как то ничего и не увидела там. А потом как в меме - что ни фото в нормальном шмоте в знакомой соцсети то Зара
Синди Кроуфорд• 12 июля 2023
Ответ дляНепонятно
Дорого?
Нет. Скидки на всё. Но какое-то оно всё хлипкое, несуразное, половина синтетики, Какие-то ужасные пиджаки... Хотя раньше блогеров смотрела и там у всех в базовом гардеробе должен быть пиджак зара. А по факту оно такое дешёвое г.но. Разве что для школьников и студентов.

Синди Кроуфорд• 12 июля 2023
Ответ дляОцененная
Я пару раз в неделю туда захожу стабильно и очень редко вижу что-то нормальное.
автор Шпондєр • 12 июля 2023
Ответ дляТрусиковед
А что это за стиль?😄
В ціновій категорії
автор Шпондєр • 12 июля 2023
Ответ дляКошкинДом
Reserved, House, Sinsay, Answer...
Ну sinsay явно гірший по якості
автор Шпондєр • 12 июля 2023
Ответ дляОцененная
Там можна знайти гарні речі , але треба багато міряти і вибирати. Бо зараз половина речей взагалі не придатні щоб їх носити. Все відкрите, чи широке як мішок.
автор Шпондєр • 12 июля 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Раніше треба було дивитися, а не в кінці знижок.
Синди Кроуфорд• 12 июля 2023
Ответ дляШпондєр
Когда раньше? Я круглый год туда хожу как на работу))) потому что рядом с моей автобусной остановкой и иногда до автобуса много времени. Не вижу путевого ничего. Один синтетический хлам и балахоны из льна
КошкинДом• 12 июля 2023
Ответ дляШпондєр
Ну sinsay явно гірший по якості
Я знаю, але і там інколи щось можна знайти
Пишу вірші, дорого• 12 июля 2023
Ответ дляШпондєр
Я на сейлі замовляю собі дуже багато всього, і одразу по декілька розмірів, так що з 30 речей залишаю 2-3 а решту мушу продавати, бо з розмірами хаос, і на картинці гарна річ а по факту тряпочка. Ще H&M частенько замовляю, но в основному таке як светри, футболки, одяг для дому, інколи джинси. Манго, пул енд бір, гірше зари, масімо то дорого, сінсей, резервед якість не дуже, ну і моделі не дуже. В моєму місті нема цих офлайн магазинів , тому замовляю все онайн, і якщо щось не підійшло з зари то можна без проблем продати.
Мамзелькіна• 12 июля 2023
А чим зара не вгодила? Я вже щось придбала (Шкіряну куртку за 30 евро ) і планую якщо піймав розміри ну і коли отримаю зп😊. В планах: декілька суконь з зари, топ-майка чорний, куртка дутик з штучної шкіри і пару чоловічих футболок (ношу я). З бершки: штані і жилет (ловлю нема розміру) і костюм для прогулянок (прям хочеться він прикольний але чекаю на здешевшання). В мангоаутлеті нагледіла шкіряні балетки і боти білі з шкірзаму. Ну поки все). Ще треба сумку шопер універсальну, але щось все чи задорого чи какашка
Мамзелькіна• 12 июля 2023
А забула ще Ойшо там просто бомбезні легінси
Нагайна• 12 июля 2023
Ответ дляМамзелькіна
Покажіть шкіряну куртку та костюм будь-ласка)
Мамзелькіна• 12 июля 2023
Ответ дляНагайна
Все доволі звичайне), куртка з чоловічого відділу спецом брала хочу оверсайз☺️. Костюми ці), мангу люблю дуже😂