ПазлШредінгера• Изменено 12 июля 2023

Геніальні діти

Вітаю, чи зустрічали ви в житті геніальних дітей? З якимись надзвичайними здібностями?
А шо сталося?• 12 июля 2023
Нет.
Гениальных детей - один на миллиард, поэтому шанс их встретить стремится к нулю.
Бжоли-бандерівці• 12 июля 2023
Ні, не траплялись такі.
автор ПазлШредінгера • 12 июля 2023
Ответ дляА шо сталося?
Нет.
А чому ви так думаєте?
Мені здається, що все ж таки більше ніж один на мільярд, хоча, звичайно, і не кожний десятий.
Хоча у нас з вами можуть бути різні критерії геніальності . Я б, наприклад, могла назвати дитину геніальною, якщо може повторити на музичному інструменті один раз почуту мелодію.
Бабця в мештах• 12 июля 2023
Да.
Знаю мальчика с аутизмом, потрясающе рисует, при этом не разговаривает.
Так же знаю девочку, которая может читать, считать, писать одновременно, при этом это разные по смыслу задания, они переехали в Америку в 2016 году, им предложили обучение гдето в какойто крутой школе для ген платных детей
Алина-1240• 12 июля 2023
Ну если уж так не таить,то дети сейчас намного умнее старшего поколения в детском возрасте
автор ПазлШредінгера • 12 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
Ви знаєте, так дивно, я запитувала у вчителів, які давно працюють в школі, хтось каже, що зараз діти розумніші, хтось - навпаки
Цідило правди• 12 июля 2023
Да, дочь подруги в 3 года читала, считала много, обожала математику, к 7 годам выигрывала в шахматы у взрослых. Сейчас какая-то чемпионка по шахматам в Украине и в Европе. Живут в Германии 1,5 года. У нее лёгкий аутичный спектр.
Алина-1240• 12 июля 2023
Ответ дляbilochko
Умнее,и намного.только взрослым тяжело это признавать)))
Цідило правди• 12 июля 2023
Ответ дляbilochko
Кто это должен судить - умнее,не умнее. Главное психологическая гибкость и адаптивность под время.
Бабця в мештах• 12 июля 2023
Ответ дляЦідило правди
Имя?
Знаю всех чемпионок Украины и Европы по шахматам.
Мульйонерша• 12 июля 2023
может не по теме, но мне кажется, что главное, чтобы ребенок рос счастливым ребенком и стал счастливым взрослым, а умственные способности, развивашки и умение читать с 3 лет никак к счастью не относится
Не худа ні разу• 12 июля 2023
Я зустрічала таких 2-х, на мою думку, вони генії. Один - друг мого старшого брата, в школі доказував теореми новими способами, сам за рік вивчив англійську до рівня носія особливо не напружуючись, ніколи не користувався телефонною книгою, всі номери знав на пам´ять.
Другий - мій одноклассник, знав у школі всі предмети ідеально, не навчаючись особливо. Міг розв´язати швидко будь яку задачу, незалежно від предмету. Та і взагалі, неймовірно розумний у будь-якій темі. Золотий медаліст, якого ніколи не витягували вчителі. Сам вступив у Шевченківський універ, на той час без грошей, це було неможливо, валили всіх, його не змогли.
Наразі обидвоє просто працюють за непогану з/п, але чогось особливого не досягнули.
Кидстаффовна• 12 июля 2023
Я трохи геніальна була в дитинстві, заговорила в рік, в два читала. Сама вивчила англ алфавіт. Але мною ніхто не займався, вчилась у звичайній школі і мені там було легко і нудно. Маю амбідекстрію.
А шо сталося?• 12 июля 2023
Ответ дляКидстаффовна
Амбидекстрию можно натренировать. В ней нет ничего особенного.
автор ПазлШредінгера • 12 июля 2023
Ответ дляМульйонерша
Абсолютно з вами згодна.
Просто цікаво було б почитати про незвичайні здібності у дітей, так би мовити з перших вуст
Кидстаффовна• 12 июля 2023
Ответ дляА шо сталося?
Та я про неї не знала, поки в ютубі ролик не побачила років у 30, я і так не правша і не лівша, зацікавилась і змогла одразу писати цілі речення без тренувань, не задумуючись. Але воно дійсно нічого не дає в житті.
ПолБатона• 12 июля 2023
талановитих, здібних, обдарованих - бачила. багато.
геніальних - жодного.
хоча днями одна тітонька познайомилась з моїм молодшим і назвала його ’генаільною дитиною’, але він просто розумний та харизматичний. улюбленець всіх місцевих бабусь.
автор ПазлШредінгера • 12 июля 2023
Ответ дляПолБатона
геніальних - жодного.
Ну а з обдарованих, що саме вам запам´яталося?
ПолБатона• 12 июля 2023
Ответ дляbilochko
та нічого, щоб аж прям запам’яталося. може тому, що взагалі усі діти обдаровані, але не у всіх це проявляється з раннього дитинства.
А шо сталося?• 12 июля 2023
Ответ дляКидстаффовна
У меня только частично она есть)

Но никаких гениальных способностей нет)

Но если тренироваться, то могли бы быть)
Куда ж без меня• 12 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
Ну посмотрим что будет через лет 20. А то как бы старшее поколение к примеру уже смогло сделать так что человек с Вич может заниматься сексом без презерватива и не заразить другого. При терапии конечно же. За 25 лет неплохой прогресс. Посмотрим что следующее поколение нам принесёт.
Кидстаффовна• 12 июля 2023
Ответ дляА шо сталося?
У меня только частично она есть)

Но никаких гениальных способностей нет)

Я так розумію, що будь які здібності потрібно розвивати, щоб батьки бачили їх та допомагали. А якщо середовище навпаки токсичне і все давить, то воно тухне.
Взагалі майже всі геніальні люди мають якісь відхилення. А обдаровані просто мають здібності. Недавно аутист побив рекорд збирання кубика рубика, оце і є хвора геніальність. Ніка Турбіна писала з раннього дитинства нереальні вірші, але вона не могла нормально спати, якісь порушення були.
Из Виа-гры• 12 июля 2023
да, встречала. Это мой младший брат, его называли придурком и обижали в школе (да я и сама готова была его придушить), но мама и папа знали что он гениален. Мой брат ученый в Германии, изучает физику в фармакологии - богатый и успешный человек.
ПолБатона• 12 июля 2023
Ответ дляКидстаффовна
зі мною в класі вчився хлопчик, як я тепер розумію - аутист. ото мабуть він і був геніальним. я досі пам’ятаю його малюнки, це був якийсь нереальний космос, якесь фантастичне бачення світу.
але він не реалізувався як художник.
Леска• 12 июля 2023
А кому потрібна та геніальність? Чи зможуть геніальні діти адаптуватися та знайти своє місце в світі, щасливе життя.
in4• 12 июля 2023
Ответ дляМульйонерша
Повністю згодна!
Tatius_ka• 12 июля 2023
Хлопчик з аутизмом
В 6 років сам почав вивчати китайську і мав на вік 7 років значні успіхи - говоріння і писання
Бегущаяпо• 12 июля 2023
Ответ дляКидстаффовна
По Ніці Турбіній, там дуже багато питань. В неї була астма, тому погано спала. По дослідженням - геніальна Ніка була проєктом бабусі і мами, є теорія, що вірші допомагала писати мама. І, по суті, мама з бабусею зруйнували Ніці життя. Коли Ніка підросла, майже нічого не написала. Але була вже вкрай з порушеною психікою, з проблемами зростання. В неї не було навика навчання, навика нормального життя. І патерна цього нормального життя в сім´ї вона не бачила.
-Ань-• 12 июля 2023
Ответ дляА шо сталося?
Нет.
98% дітей народжуються геніями, але школа робить з них середньостатистичних ідіотів – дослідження NASA:
https://www.ar25.org/article/98-ditey-narodzhuyuts...
Жінка з перцем• 12 июля 2023
Серед студентів ІВТ зустрічаються такі діти