АнтиТроль• 12 июля 2023
Хто цього літа повернувся з Болгарії ( може там якраз)
Скільки по часу стояли на кордоні ( через Молдову ).
Дитина їде в лагерь, кажуть батьки, що буде примітка "діти" на автобусі, чи це дійсно пріоритет?
Копирайторша• 12 июля 2023
це ніколи не було пріоритетом, бо в Болгарію їдуть автобуси або лише з дітьми, або з дітьми, мамами і бабусями. половина кожного автобусу - діти, тому ніяких пріоритетів ніде немає. до речі, ми так само довго минулого року стояли на румунсько-болгарському кордоні. про ’Діти’ - то неправда, ніхто нікого не пропускатиме пріоритетно. по часу очікування на кордоні - як повезе. загальної статистики немає(
Вумна вутка• 12 июля 2023
За кордон з Молдовою не скажу. Дитина їхала на паромі через Румунію. Прибули на кордон біля 20-00, на пором потрапили лише в 4-30, ще 2 години таможня Румунії. Жодних привілеїв автобусам з дітьми
Мама фіфті цента• 12 июля 2023
Племінниця їхала в табір 2 тижні тому зі своєю спортивною секцією. Стояли 9 год на кордоні, перед ними було 20 автобусів.