12 июля 2023

Дніпро. Будівельна академія, архітектурний

У кого в цьому році діти поступають в Будівельну академію, архітектурний факультет у Дніпрі? Може хтось в курсі, з яким балом у минулому році зараховували на бюджет? По творчому конкурсу син отримав 181 бал. Але багато дітей, кто отримав 181-195 балів. Взагалі є шанс попасти на бюджет, чи вже починати готувати гроші на навчання? Всім дякую за відповіді))
Роздратована шкіра 12 июля 2023
Ви можете подивитися середній бал за минулий рік на сайті єдебо, щоб приблизно розуміти, що до чого.
За ким я буду? 12 июля 2023
А творчий конкурс це малюнок?
автор Метелик 12 июля 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
А творчий конкурс це малюнок?
Так, малюнок
МЕСТО_Встречи 12 июля 2023
Як я побачила: минулого року останній на бюджет на 191 спеціальність 178,88, творчий конкурс 172