Герцогиня• 12 июля 2023

Яку валюту брати в Болгарию?

Планую 50 евро поміняти і на карті мати гроші.
Як там обмін валюти відбувається?
vecya• 12 июля 2023
Там левы, обменники есть везде

ГороховаЯ• 12 июля 2023
Карту гривневую свою. Снять на дорогу 20 левов , чисто за туалет платить.
автор Герцогиня • 12 июля 2023
Ответ дляvecya
Там левы, обменники есть везде
міняти евро там на леви?
vecya• 12 июля 2023
Ответ дляГороховаЯ
Картой не везде расплатиться можно, поэтому наличку надо брать
автор Герцогиня • 12 июля 2023
Ответ дляГороховаЯ
Карту гривневу беру, там більша часть грошей. Не розумію, не купляти леви на мелочушку?
автор Герцогиня • 12 июля 2023
Ответ дляvecya
наличку - евро? я смогу здесь купить левы? Или не вигодний курс?
vecya• 12 июля 2023
Ответ дляГерцогиня
По курсу не подскажу, где выгоднее, я евро с собой брала, меняла по надобности
ГороховаЯ• 12 июля 2023
Ответ дляГерцогиня
Купить левы с собой в дорогу. Но не много.
Мы ехали автобусом , везде по дороге принимали наши карты. Только в туалет нужны были левы,гривны не все хотели брать.
Туся муся• 12 июля 2023
Ответ дляГерцогиня
Покупайте левы. Есть места, где о терминалах не слышали. И их много

Lubasha1981• 12 июля 2023
Беріть євро, купите леви по приїзду, обмінники на кожному кроці. Сьогодні курс 1,9 , в банку натрапили на 1,93 але треба мати з собою паспорт
ПотеряласЯ Я...• 12 июля 2023
Ответ дляvecya
З банкомату леви спокійно потім можна знімати. За потреби.
english book• 12 июля 2023
Курс лева прив´язаний до євро.
Тому краще брати євро і на місці міняти на леви(якщо потрібна готівка).
Водійка хімарса• 12 июля 2023
Ответ дляLubasha1981
В Нессебре 1,96 , в Святом Власе 1,91