OlenaPogo• 12 июля 2023

Девон Рекс чешеть, розчісує рани.

Порода Девон Рекс. 4,5 роки. Після того як його перевели повністю на корм років з 2 проблем не було ніяких. Їв Purina. Потім почав чесатися. Спочатку менше, потім дуже. Чесався безкінечно і по всьому тілу. Розчухував на животі страшні вавки. У клініці назначили гормональну мазь і прокололи гормони, але ефект був дуже не тривали. Вавки заживали але через тиждень знову все по-новому. Капали каплі від блох та глистів. В іншій клініці назначили Преднізалон і корм Purina hypoallergenic. На таблетках був десь місяць. Чесатися став менше під час прийому, але повністю не пройшло. Через місяць вже все було розчесане і червоне.
Хворіє він вже 1,5 роки , схуд. За цей час змінили багато кормів, але від деяких взагалі стає дуже погано, тому зупинилися на hypoallergenic. Їсть тільки корм, зрідка може щось потягнути зі столу. Зараз з´явилася діарея. Раз або декілька ходить на лоток рідкий світлим стулом. Почуває себе погано, бо днями спить, а раніше був дуже активний і грайливий. Вдень спав тільки коли сам вдома. Буває що сидить сам і нявкає. Може в нього щось болить(((
Ще пробували купати дермазолом і капали на холку каплі як на фото. Результату немає....
ЯниЯ• 12 июля 2023
Ответ дляOlenaPogo
Мабуть так і зробимо. Тільки я не знаю що саме давати. Я раніше йому варила салаку із пшеничною кашею і збивала в паштет. І чередувала із ареними курячими сердечками, шлунками. Іноді крильця купувала. Все було добре. Але коли став їсти корм то значно став красивіше, шерсть стала густа та блискуча. Всі помічали що він змінився. А через 2 роки почалися ці проблеми(((((
Ні, ніяких каш. Сире мʼясо, переморожене у морозилці. Я готувала одразу порції на місяць, вага порції приблизно 130-150 грам (5% від ваги кота). Мʼясо- курячі шлунки, серця, трошечки печінки, нежирну свинину, телятину. Все це ріжеться на шматочки, додається терта сира морква, або гарбуз, щоб не було закрепів, фасується по пакетикам і в морозилку. Можна туди порошок кальцію посипати, вітаміни. Ще сирі яйця, сир, риба. Рибу відварювала і чистила від великих кісток. Можна давати маленьку рибу свіжу, в якої дрібні кістки.

Чаклунка-ведунка• 12 июля 2023
Ответ дляВарена цибуля
Вот такая аллергия( интересно, а котам пробы делают? Мне вообще пурина не очень нравится... Моего от него рвало, например. А на натуралку не пробовали, чтоб точно исключить возможные аллергены?
У пурины есть разные совершенно линейки кормов. От эконом до супер-премиум. У меня собака аллергик была на корме с рыбой. Отлично.
Чаклунка-ведунка• 12 июля 2023
Ответ дляOlenaPogo
Вже років 5 років купуємо дитячі порошки delamark. Вони без запаху зовсім. Дітям з народження ним прала, тому думаю, що він безпечний і для кота
Просто попробуйте и порошок сменить. Мало ли. Возможно, в принципе безопасный, а у Вашего индивидуальная реакция
Чаклунка-ведунка• 12 июля 2023
Ответ дляOlenaPogo
Корми міняли один за одним вже не знаю скільки разів. Купували у вет клініці, по рекомендаціям ветеринара.
Аллерген в случае пищевой аллергии определить сложно. Но очень часто ним бывает курица. Я для своей собаки исключила вообще все, где в составе хоть каким-то боком она есть.
Все равно, какой корм, я читаю состав прежде всего. Бывает, написано гипоаллергенный, а в составе что-то куриное, да есть.
Чаклунка-ведунка• 12 июля 2023
Ответ дляOlenaPogo
Рыбу можно не чаще, чем раз в неделю! Иначе почкам опа будет. Избыток фосфора именно в них откладывается и разрушает.
Варить вообще не нужно.
На фото примеры рациона для котов без проблем со здоровьем. Просто как пример. Вам стоит обсудить рацион с ветдиетологом, они работают и онлайн.
автор OlenaPogo • 12 июля 2023
Ответ дляЯниЯ
Дякую за пораду, будемо пробувати))))))
автор OlenaPogo • 12 июля 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Дякую за суттєві поради. Будемо пробувати!
ЯниЯ• 12 июля 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Варить вообще не нужно.
У вас там на картинке написано, что речную рыбу сырую нельзя- паразиты ;)
Doe• 13 июля 2023
Биохимия крови в порядке?

katya-lucky• 13 июля 2023
1. Готовый микс из натуралки
https://naturalka.com.ua/product/korm-kotyk-am-upa...
2. Онлайн консультации (платные) узкопрофильных врачей, в том числе и дерматолог
https://consultations.zoolux.vet/