Аристократка-тунеядка• Изменено 12 июля 2023
Якою треба бути твариною, щоб знести пам´ятну дошку воїна
Мурал залишився, не знищили.
А дошку знесли тварюки.
Поумничка• 12 июля 2023
Достаточно быть ватным ждуном. Естественно же , что обычный нормальный человек это не сделает
Первая ласточка инфляции• 12 июля 2023
Ответ дляКучМала
треба бути конченим кацапом або ждуном парашського м!ру!
С языка сняли. Их полно у нас, постоянно ж наводчиков и прочую шушеру ловят
inna_lozinskaya• 12 июля 2023
Дівчата, без паніки! Це дошка і мурал на честь мого чоловіка. Дошку зняла я. Треба дописати ще орден Богдана Хмельницького, яким Артем був нагороджений вже посмертно. З понеділка поверну. Але за пильність дякую!!!
Аристократка-тунеядка
• 13 июля 2023
Ответ дляinna_lozinskaya
Пробачте мені!
Я хлопчикам на фронт фото цих каштанів відправляла, коли вони цвіли.
А як побачила, що зараз нема дошки, то подумала про...
Слава Герою! Слава Україні!
inna_lozinskaya• 13 июля 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Пробачте мені!
Слава Герою! Слава Україні!
Вічна пам’ять всім загиблим Героям!! А каштани у нас дійсно гарні! Наступного тижня дошка буде на місці. Ви десь поряд живете? Насправді, я не думала, що до дошки буде стільки уваги. Читала тут на форумі про свій мурал, а тепер про дошку. Значить, хлопці борються не дарма…
Аристократка-тунеядка
• 13 июля 2023
Ответ дляinna_lozinskaya
Рідко буваю там, але щиро люблю околиці адреси
Зупинялася навесні, щоб зробити ці фото для хлопчиків на фронт. Якого року навіть взимку у вас зацвів каштан.
Пробачте мені ще раз, будь ласка, за мою нестриманість)
inna_lozinskaya• 13 июля 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Не вибачайтесь, все добре, правда😉