ВЫВсеВрете• 12 июля 2023

Підкажіть по освітленню, будь ласка.

Дівчата, допоможіть вирішити які лампи придбати: кімната квадратна 27,5 кв м., висота стелі 2,5 - для роботи. Треба три світильники на стелі. Хочу купити led світильники і не розумію як вирахувати потужність. Хотілося б щоб освітлення біло достатньо і ввечері. Не яскраве «вирви око», але й щоб комфортно з документами працювати. Додаю фото як зразок, які взагалі дивлюся.

Перечитала статті в інтернеті, але щось вони одна одній суперечать. Буду дуже вдячна за підказки.
navariya• 12 июля 2023
Не знаю, що ви і де читали, але, таке питання було і в нас...
Випадково, на Розетка, була акція, чи що, зайшло до вподоби:
Лампа, з позначкою PRO - якби якість краща - можливо.
Потужність 18 Вт. Світить добре. Приємне світло. На вашу кімнату 2 - 3 шт. вистачить. Але, для роботи - треба розуміти вам - для чого саме.
Може достатньо 1, над столом...
автор ВЫВсеВрете • 12 июля 2023
Ответ дляnavariya
Може достатньо 1, над столом...
Дякую! Мені для роботи з документами і компʼютером. І от в різних джерелах пишуть різне, а мій розрахунок десь такий як ви написали.
navariya• 12 июля 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Наприклад:
https://bt.rozetka.com.ua/ua/enerlight_laura18smd8...