SVETILO-a766• 12 июля 2023

Запросили дитину на день народження

Що подарувати дівчинці на 10 років, щоб було і цікаво і потім не валялось.
Natal_ka91• 12 июля 2023
Ми дарували гроші і солодощі (але були впевнені що алергії і т.д. немає)
Все ж складно у такому віці догодити, а так вибере самостійно за своїми уподобаннями

Гайка-2007• 12 июля 2023
Як один з варіантів: картина по номерах+1т.грн
морячка• 12 июля 2023
Либо спросить у мамы, либо деньги. Я так обычно делаю. У меня тоже спрашивают, чем увлекается ребёнок.
N_atash_a• 12 июля 2023
Моей очень понравилась алмазная картина по номерам, долго с ней возилась, но получилось очень красиво
ОленаЯ• 12 июля 2023
Ответ дляГайка-2007
Чи не занадто 1 тис і ще й картина?
cosmaximus• 12 июля 2023
Також донька іде.
Вирішили купити куклу Lol OMG велику, яку подружка хотіла.
Перед цім купляли книги.
Якщо читає, цікавенні Гаррі Поттер і Аліса ілюстровані видання. Абабагаламага.
Гроші не дуже люблю дарувати
Гайка-2007• 12 июля 2023
Ответ дляОленаЯ
Чи не занадто 1 тис і ще й картина?
Думаю нормально, торт зараз вже 400грн коштує і піца 200. З 500грн то вже вчорашній день. А дітей і нагодувати треба, і емоції. Для мене в самий раз

cosmaximus• 12 июля 2023
Розраховуйте на скільки можете і ні на кого не дивиться. У всіх різні доходи
Tammy21• 12 июля 2023
Гроші+якийсь стаф по улюбленому Всесвіту, настолка, якщо грає, якісь преміум пріблуди, якщо грає на приставці/телефоні. Картини по номерах та ін.аналогічні штуки не раджу наобум дарувати. Далеко не всі діти люблять цим займатися.
DeFF• 12 июля 2023
Моїй 9, так вона замовляла гроші, і від родини, і від гостей
Мотивує тим, що хоче сама обирати те, що потрібно. Підтримали, бо звучить досить здраво)
ОленаЯ• 12 июля 2023
Ответ дляГайка-2007
А до чого торт, піца і т п?
Ермолайчик• 12 июля 2023
Гроші