Пукимончиг• 12 июля 2023
Поездка в Германию поездом
Кто то ездил в Германию поездом или до Варшавы, а потом автобусом
Пукимончиг
• 12 июля 2023
Ответ дляTammy21
Ви зараз жартуєте?
Ну если для вас это шутка, то шучу
Пукимончиг
• 12 июля 2023
Ответ дляTammy21
Не знаю що написати чи то пц, чи то рада за вас. 2023 рік, більше 500 діб повномасштабної. Хтось їхав, ага.
Если не знаете, что написать,то лучше не пишите ничего
Настасья Пицун• 12 июля 2023
Ответ дляTammy21
А вот вам в каждой теме поумничать надо
Ирина Веселуха• 12 июля 2023
Є прицепний вагон Київ- Відень. З Києва в 13-25, у Відні в 11-20. Далі з Відня на Германію можна поїхати .
Пукимончиг
• 12 июля 2023
Ответ дляИрина Веселуха
Дякую, подивлюся
Пукимончиг
• 12 июля 2023
Ответ дляНастасья Пицун
А вот вам в каждой теме поумничать надо
Та пусть умничает, может ей больше негде, пусть хоть здесь себя проявит ))
Настасья Пицун• 12 июля 2023
Есть фликбумы по теме
Смотрите там цены нормальные, поезд будет дорого, может стоить как перелёт
Ирина Веселуха• 12 июля 2023
Ответ дляПукимончиг
Дякую, подивлюся
І зручно, через пару годин прямий на Берлін. На Відень можна купити тільки в міжнародній касі, онлайн не продаються в Україні, тільки на австрійському сайті.
Пукимончиг
• 12 июля 2023
Ответ дляTammy21
Таки пц. Ви описуєте маршрут евакуації під час повномасштабної з посилом ’хтось їздив’ Так що то не мені стопнутися треба. Реально таке враження що с на раші(
С раши, с раши, узнали свою соотечественницу, да? В основном выезжали автобусами, на раше об этом не знают?
Пукимончиг
• 12 июля 2023
Ответ дляИрина Веселуха
Дякую
Пукимончиг
• 12 июля 2023
Ответ дляTammy21
А вам в кожній мене догнати?) Що чи кого ви наразі захищаєте?
Удалено администрацией...
Ответ дляПукимончиг
Угу, а евакуаційні потяги то таке.
Ще раз почитайте свій пост, гляньте на календар і, якщо зможете, та буде мати натхнення, поясніть, будь ласка, що ТАК з вашим постом та коментами?
Пукимончиг
• 12 июля 2023
Ответ дляTammy21
Угу, а евакуаційні потяги то таке.
Я не за эвакуационный поезд спрашиваю,а за обычные, вы разве не поняли?
Пукимончиг
• 12 июля 2023
Ответ дляTammy21
Коли з вас знімуть анонім, повторіть свій ’жарт’, будь ласка, ага)
Зачем повторять, вам что то непонятно с первого раза?
Пукимончиг
• 12 июля 2023
Ответ дляTammy21
Угу, а евакуаційні потяги то таке.
Кстати, с мои постом и комментом все так, а вот что не так, может вы объясните?
Ответ дляПукимончиг
Я одним коментом відповім. Цифри ставити не буду, ок?)
Зрозуміла.
Так, не зрозуміло.
Легко. Ось ваш текст ’Кто то ездил в Германию поездом или до Варшавы, а потом автобусом’.
Ось відповідь ’Так, хтось їздив, бо в Україні війна, а ви пишете про один з найзаїджених маршрутів евакуації, так начебто, ну, хтось може і катався колись, чо’.
Чи дивна моя реакція? Думаю що для багатьох так. Але для мене і, як мені здається, дочетний до біженства та біженців, ні. Реально, таке враження, що ви більше року проспали. І я б тільки пораділа, насправді, якщо б ви не почали приспускати планку бесіди.
Зрозуміла.
Так, не зрозуміло.
Пукимончиг
• 12 июля 2023
Ответ дляTammy21
Зрозуміла.
Так, не зрозуміло.
Зрозуміла.
Так, не зрозуміло.
Да, я год проспала, только сегодня проснулась, а шо такое? Мне уже посоветовали, те кто понял мой пост и смысл моего поста. А тем кто не понял,до свидания!!!
Пукимончиг
• 12 июля 2023
Ответ дляTammy21
Нічого такого. Рада, що знайшлися ті, кого не зачепило. І ви, яка проспала весь цей жах.
И я рада, что вы рада
Білий Лосик• 13 июля 2023
Дивлячись звідки в Україні в куди в Німеччині їхати. Я перебирала кучу варіантів. Мені з Харкова виявилось зручніше поїздом до Львова, а потім перевізником (мікроавтобусом) до Німеччини (у мене Магдебург, завозять на адресу). Потягами мабуть зручніше, але стиковки по часу не завжди зручні, і 4-5 пересадок мені не до вподоби. А так одна пересадка у Львові.