Мудробаба• 13 июля 2023

Дорослий кіт

Хочу взяти кота, який залишився. В мене киця річна, думаєте варто, вони звикнуть? Чи не варто?
Мочалкин блюз• 13 июля 2023
Привыкнут. Но постепенно нужно приучать . В ютубе куча видео , посмотрите . Обоих только стерилизуйте
Акуна_Матата• 13 июля 2023
В мене більше року пройшло, так і не звикли один до одного. Нова киця (з вулиці підібрала, втекла або викинули попередні господарі, бо була в нашийнику), постійно нападала, кусала, агресивно поводилася по відношенню до нашого домашнього. Мною були всі поради використані, нічого не допомогло.
Віддала своїй мамі в приватний будинок. Там вона лупцює усіх сусідських котів. Хоча по відношенню до людей дуже ніжна і ласкава.
Тому, з власного досвіду, не рекомендую вам брати.
автор Мудробаба • 13 июля 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Дякую,киця наша кастрована, добра і безпроблемна. Хотіла би взяти якогось нещасного покинутого кота.
Лепешечка• 13 июля 2023
Ответ дляАкуна_Матата
То у вас бойова киця просто)
Автор
Королева спама• 13 июля 2023
У моей сестры за 10 лет особо кошка не привыкла. Была кошка, потом кота взяли. Но кошка с характером. Кот с ней играет, она его бьёт. Но если её не трогал, то норм. Но когда на кота напали другие коты, она прибежала, всех разогнала. Кота спасла!
Смайликівна• 13 июля 2023
Автор, все коты разные, с разными характерами.Не попробуете - не узнаете)
Вначале будет война, это надо понимать и ожидать, ну а потом постепенно может и не полюбят, но будут просто игнорировать.
Это хорошее дело, помочь котику с улицы - удачи Вам!
Госпожа_тамагочи• 13 июля 2023
У мене кіт у родичів кішка. З весни до осені переїжджаємо на дачу, то кілька днів звикають а потім вже сплять разом. Але чужих котів ганяють.
PORKA• 13 июля 2023
Мой ревнивый, но как-то привыкал. Приносила котят, под пристройство подбирала пару раз. Шипел, бил. Но недели через две начал делать вид, что их не замечает. Изредка спускался с высоты по жопе дать. Почти идиллия была. А принесла взрослого почти, подростка. Моему интересно было... Даже не шипел. Зато тот мою чишку чуть не съел, оказалось он дико боится собак и пришлось отдать моментально ... 😢 А хотела себе оставить...
Life is Beautiful• 13 июля 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Треба пробувати. У всіх різний характер і він може змінюватися. У них якісь свої відносини між тваринками. Може лупцювати всіх, а з кимось подружитесь.
Life is Beautiful• 13 июля 2023
Ответ дляМудробаба
Шукайте в притулку. Питайте неагресивного до інших тварин. Ви не в Дніпрі? Є тут кіт, якого прилаштовую.
Life is Beautiful• 13 июля 2023
Двоє є - дорослий та кошеня.
Дорослий друже з кішками моїми.
Кошеня - добре, ручне, також друже.
Дорослий кіт спокійний, маленький активний.
Life is Beautiful• 13 июля 2023
Вибачте, якщо не зрозуміла, і Ви якогось конкретного кота хочете взяти. Тоді треба пробувати, це місяць - два привчати. І щоб було кому повернути чи прилаштувати, якщо не звикнуть. Щоб не на вулицю.
Я тертий жук• 13 июля 2023
У меня жили двое несколько лет, кот и кошка. Ладили почти все время хорошо, но порой все же гоняли друг друга. И с родительским котом так же уживались. Я бы попробовала, но при условии, что кота или можно будет вернуть (если не получится), или есть на примете другие потенциальные хозяева, которые точно заберут.

Кот кастрированный же?
Ноу коммент• 13 июля 2023
Ответ дляМудробаба
автор, я взяла дорослу кицю до свого кота дорослого.. Що хочу сказати..Вони поладнали швидко, мій як ваш - безпроблемний, добрий.. АЛЕ - я не звикла до другого кота, на жаль. Немає тої любові як до першого. Треба було брати кошенятко.