Вот Она Я• 13 июля 2023

Дитина 8 років. Вага 19,2кг. Не можу допомогти набрати вагу.

Потребую допомоги. Не знаю, що не так(. Росте, активна. Але виглядає як скелет. Худюща. Меню на зараз : -сніданок (омлет :1 яйце з куркою, +грінка з голландським сиром) - обід гречка +фрекадельки, -вечеря макарони чи картопля з салатом огірок/помідор. Ще клубніку зі сметаною чи черешні . Соки, воду,компоти п´є. І так всередньому ніби виглядає, що їсть і енергійна. Але як додати вагу не знаю. Дитячі каші казали додавати після їди пару ложок, їй не подобається зовсім. Каже може вирвати ,не лізуть. Що можна зробити чи які мої дії. Зі сімейним і гастроентерологом в контакті, але перший не бачить проблеми каже всі діти різні то гени.і т.д. стара школа. А другий нічого ясного тоже не каже..ні причини, ні контректного плану дій...
Швендяю містами• 13 июля 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я была таким ребенком. И сейчас в 46 стройная. И мои дети такие. Хотя родители мои обычные.
Вот такое астеническое строение у нас

А своими попытками меня ’поправить’ мне только желудок угробили и в 10 я попала в больницу с гастритом и всю жизнь проблемы с ЖКТ.

Дочка худая. 9 лет рост 132 вес 21-22 кг. Анализы норм, все норм, есть только проблема с молочкой по здоровью. Не трогаю ребенка. Активная девочка, ну худая.
И у нас так же. Я бы смотрела на активность ребенка и здоровье, а не пыталась откормить.
Спішу - перекидаюсь• 13 июля 2023
Ответ дляСизоока бестія
А як вдома порахувати кількість калорій?
програма для підрахунку будь-яка на телефон скачайте, або в гуглі забийте своє питання
Гага Газу• 13 июля 2023
Чем занимается? Дома сидит целыми днями?
Глубоководная селедка• 13 июля 2023
Меню жесть…
Вы наверное пп очень строго дома. Все правильное, полезное, когда время приема пищи тогда и есть надо, без всяких перекусов.

Неужели ребенку нельзя предложить блинчики или оладушки на просто перекус после завтрака или пиццу на ужин. Когда котлеты жарю, то они еще сырыми планируют кому сколько и ждут свежепожареных. А если повести в бассейн или на речку на активное движенье, то они через час уже съедят все что мимо проползает. Приходилось с собой борщ брать и пирожки жареные на месте покупать (Гидропарк). Фрукты и ягоды вообще не в счет, малина на троих полтора кг исчезла. И мороженое по три каждому.
Когда мы жили в общаге, то была там тоже такая мама вся правильная, супчики-пюрешки ребенку годик с кусочком, а она лазит вечно голодная, ну а мы как мы же люди, ребенок ручки прям тянет ну и даем то оладушек, то еще что, так тот годовасик ел аж за ушами трещало.
Глубоководная селедка• 13 июля 2023
Про здоровье кстати тоже верно, при всяких инфекциях самое первое лечение это три дня не кормить, так нормальной плотности человек немного потеряет в весе и все, потом восстановит, а с недобором веса то как это вообще не представляю, на капельницы что ли…
Молчунья• 13 июля 2023
Дійсно, авторе, дитина худа, я орієнтуюсь по таблиці з фото. У моєї доньки така подруга, то вона слабувато бігає, взагалі якась млява. Ваша така? Я б перевірила, чи немає у дитини анемії наприклад. Чи даєте ви дитині вітамін Д? По харчуванню потрібні піцца, сирні запіканки з фруктами, бутерброди з твердим сиром, якась домашня випічка, мʼяса трохи більше. Тобто чим більше буде всякого різного, тим краще. Фрукти по сезону треба щоб були постійно на столі.
І звичайно не треба заставляти дитину їсти. Ваша задача- зробити порцію їжі більш калорійною. У каші та макарони завжди додавайте вершкове масло, якщо сирники, то зі сметаною та медом чи варенням.
Глубоководная селедка• 13 июля 2023
Ответ дляШвендяю містами
От кармливать и не надо, а вот кормить детей надо)))
Кстати еще заметила, что дети с нервными мамами или близкими вместеживущими имеют проблемы с весом как в плюс так и в минус.
Залетна Я тут• 13 июля 2023
Не переживайте, наберёт. Сколько наблюдаю до переходного возраста очень худые , зато потом набирают.
ДолькиКабана• 13 июля 2023
Сыну 11 лет, рост 147 см, вес 29 кг, не переживаю абсолютно, недавно обследования прошли, активный здоровый ребенок с хорошим метаболизмом.
Кидаю курити• 13 июля 2023
Моїй доньці майже 7,5 років. Така ж ситуація, не можемо набрати вагу. Я схиляюсь до того, що гени і вона астенік(чоловік також стрункий). У старшої доньки навпаки з вагою завжди все ок було.
От вчорашнє меню: сирники, картопля відварена з салатом, котлета, піцца, лазанья, чорниця, персики. Ще був десерт до чаю. І от часто приходиться її просити, щоб поїла більше, вона відмовляється( Ну не буду ж я її силою кормити.
Кидаю курити• 13 июля 2023
Ответ дляМолчунья
Це вам так легко писати, а коли дитині все пропонуєш(із вашого списку вище), а вона поїсть трішки і більше не хоче? Що тоді робити? І домашню випічку я роблю, і бутерброди пропоную, ну не їсть вона багато. Від дечого взагалі відмовляється.
Будьте так ласкаві• 13 июля 2023
Ну не такая она и худая с таким весом и ростом.
Может это она вам кажется худой?
Мая твая не панимать• 13 июля 2023
Я вот не буду оценивать вес и рост.
Но можете ответить на вопрос, мне вот очень интересно:
неужели ребенок в 8 лет не хочет вьіпечку, булки, сосиску в тесте, печенье, конфету, оладьи, блиньі, пиццу, борщеца навернуть?
Я не говорю, что вьі должньі запихивать ребенка булками.
Мне просто интересно: єто вьі так ограничиваете в еде и даете только гречку с фрикадельками или ребенок реально не хочет сладких блинчиков или кексиков или пирога? И никогда не просит ничего между основньіми приемами пищи?
Никогда не встречала таких детей, поєтому и интересуюсь.
Мая твая не панимать• 13 июля 2023
Ответ дляКидаю курити
Ну не їсть і не їсть, якщо завжди так їла, то й ладно.
Я ось також хочу їсти, як ваша дочка)))) але не можу відмовитися, якщо смачненьке запропонують)))
dahashutka19• 13 июля 2023
Если проблем по здоровью нет, то выпейте вина и отстаньте от ребёнка
Молчунья• 13 июля 2023
Ответ дляКидаю курити
Для таких дітей треба десь 5 прийомів їжі на день, я знаю про це, бо старша така була. За раз багато не влазить, ще й перебірає. Вже як купили батут, навчилась кататися на велосипеді та почала плавати, то більші фізнавантаження дали кращий апетит.
автор Вот Она Я • 14 июля 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Я вот не буду оценивать вес и рост.
Якщо вона з´їсть, щось солодке в перекусі, то скорше всього м´ясо , чи риба не буде той день з´їдена потім. Якщо бачу що поїла, то потім ще її десерт хліб нутела і кусочки банана. Це любить. Голанський сир зі всім їсть
А так напевно і правда мало калорій просто.
Буду вчитись їх контролювати.
автор Вот Она Я • 14 июля 2023
Дуже вам дякую дівчата.
Попробую бути спокійнішою з тим. Але ще здамо аналізи крові . То загальний і розгорнутий треба та? По загальному все ок. То єдине, що здавала.

І буду робити записи, щоденник калорій. Нажаль по калоріях я далека і справді . Виправлюсь
Та_шо_ж_таке• 14 июля 2023
Пусть ест как всегда добавьте просто - 1 Сникерс в день или что-то того
sky-labs• 14 июля 2023
Сдайте копрограмму на фоне вашего меню, только добавьте в каждый прием пищи по 1-2 ч.л. хорошего сливочного масла.
Биохимию крови и ОАК