Оце так цабе• 13 июля 2023
Може хтось купляв або міряв таке плаття. Sinsay?
Як якість?Пишуть,що бавовна. Але ціна підозріло низька.
220В• 13 июля 2023
Ответ дляСоветчица Года
Ага, колхоз сразу какой-то
Але ж зараз і мода на отой ’колхоз’, зараз один з найгарячіших трендів ’дівчина з американського ранчо’, що і = колхоз якраз) зараз в половині магазинів купа плать в квіточку ще й з резинками аля ’доярка’)
Интимная• 13 июля 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Это синее с белым тоже хорошее. Оно мне даже больше понравилось чем розово-оранжевое по качеству
Дякую, я такого в Україні не бачила.
Я натуралка• 13 июля 2023
Ответ дляИнтимная
То це Ваші проблеми, що смаку немає, а не речі сінсей винні.
Вкус тут при чём?
просто это одноразовые вещи.
На циголках• 13 июля 2023
Ответ для220В
Ех, ну тоді напевно не варто його купувати :( Бо я щось себе не уявляю в настільки оверсайзі.
Попробуйте, оверсайз очень классно смотрится на худеньких, подчеркивает хрупкость. Просто можете взять на размер меньше
Интимная• 13 июля 2023
Ответ дляФрикаделька
На бірці 100% коттон. На вигляд щільненька бавовна, але мені здається, там трохи синтетики є. Пошито дуже просто, але більш менш акуратно. Загалом нічого особливого
Дякую за відповідь!!!
Я натуралка• 13 июля 2023
Ответ дляИнтимная
Посперичаюсь. Питання не Вам, не помітили?
Автор задала в теме вопрос о качестве. Автор задала его всем. Я ответила на вопрос о качестве, так как знаю, какое качество у вещей этой торговой марки. Я не совсем понимаю, почему вопрос не мне, если он не адресован никому конкретно. Нельзя писать, что качество плохое? Но оно плохое
Интимная• 13 июля 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Вот серьезно. Если платье стоит 30-40 зл, то даже если оно будет на два месяца лета и выкинется то это отличное платье.
Справа в тому, що воно і на наступне літо буде, я прала своє багато разів вже, все ок, на море збираюся його брати, як одне з головних фаворитів.
Интимная• 13 июля 2023
Ответ дляMs. Доброта
або якщо на море ходити, за 300 грн
Теж супер, десь мокрий купальник, десь сіль, сіла на камінь, пісок, за 50-100€ шкода ушатувати, а за менш ніж 10$ в самий раз.
Сонячний день• 13 июля 2023
Доньці купила таке в яскравих кольорах. Тканина гарна, якість пошиву нормальна. Вільна, зручна сукня. Сінсей хоч і бюджетна ТМ, але багато речей доволі непогані. Ціна так як знижки, в них таке доволі часто буває
Оце так цабе
• 13 июля 2023
Ответ дляmay_tan
В салатовом цвете просвечивает. Мне в нем хуже, чем в розовом, еще и бледность придает.
Дякую,так і думала(
Интимная• 13 июля 2023
Ответ дляЯ натуралка
Я согласна. Просто тут спрашивают о качестве, и я объясняю, что не стоит ожидать хорошего качества.
Нормальна якість..
МУСЯкомарова• 13 июля 2023
У меня такие модели платьев только с Ресервера, третье лето только в них. Качество отлично, хлопок , и свободные…
МУСЯкомарова• 13 июля 2023
Может кто то был в реальном Синсей, подскажите есть скидки на распродажу? Типа вторая ед минус 50%? Спасибо.
Интимная• 13 июля 2023
Ответ дляЯ натуралка
Я задала питання саме про якість конкретної сукні, конкретному автору посту. Знаю цю ТМ багато років, років 4 купую дітям багато всього, в цьому році вирігила собі суню купити, оскільки, якщо навіть бяка, то викинути не шкода за 359 грн.
Щепотка_совести• 13 июля 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
В Польше ещё дешевле
40 зл - 7.5 евро.
Этой тряпочке даже 40 зл дорого
Щепотка_совести• 13 июля 2023
Ответ дляНа циголках
Поверьте, вашу прекрасную фигуру видно и за оверсайзом. Это платье ну совсем никак под пояс не идет.
Не видно нормальную фигуру под тем мешком
220В• 13 июля 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Була вчора у 2х львівських. На 2 одиницю я не помітила знижок. Просто були знижки десь по -50% на деякі товари (на деякі менше, на деякі навіть і більше).
Щепотка_совести• 13 июля 2023
Ответ дляСоветчица Года
Ага, колхоз сразу какой-то
Этот фасон впринципе колхоз
Чумацький Шлях• 13 июля 2023
Ответ дляЩепотка_совести
Этой тряпочке даже 40 зл дорого
Так я ошиблась
она 32 зл в салатовом цвете
Меня много• 13 июля 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Рост 165, 98-76-86 XS подошел
Ви все ж таки,почали в інстаграмі фото виставляти?))
Чумацький Шлях• 13 июля 2023
Ответ дляМеня много
Да. Там больше фоток влазит. И проще делиться с невестками в Украине
Меня много• 13 июля 2023
Ответ для220В
Я просто якщо його таки куплю - то розглядала саме так, як на фото носити (так, ясно, шо пояс інший, я погана людина і перев`язала плаття легенько іншою річчю, щоб побачити, як буде з поясом). Бо без поясу мені не подобається. В мене непогана фігура, не бачу сенсу її ховати за настільки оверсайзом.
Ой,ні тільки не з поясом,ви худенька,
і так все видно
Меня много• 13 июля 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Тогда нет. Оно было за полную цену.
А сейчас за 31 зл уже думаю взять
Де воно за 31 злотий,на сайті 45.99
Mrs.Sexuality• 13 июля 2023
Ответ дляФрикаделька
Так, салатове просвічує.
Я купила іншу модель, але мені на ріст 168 воно максі
о так, це дуже гарне і тканина більш якісна ніж в салатовому
Чумацький Шлях• 13 июля 2023