Оце так цабе• 13 июля 2023

Може хтось купляв або міряв таке плаття. Sinsay?

Як якість?Пишуть,що бавовна. Але ціна підозріло низька.
Интимная• 13 июля 2023
Ответ дляСоветчица Года
Я тоже салатовых не видела , может их в магазины и не завозили .
Я вот это на сайте ещё брала , так и написано было , что только в онлайн магазинах
https://www.sinsay.com/ua/uk/midisuknia-na-bretelk...
Гарне

may_tan• 13 июля 2023
В салатовом цвете просвечивает. Мне в нем хуже, чем в розовом, еще и бледность придает.
Интимная• 13 июля 2023
Ответ дляmay_tan
Так, бачила на дівчині в місті, трішки світиться.
Фрикаделька• 13 июля 2023
Ответ дляmay_tan
Так, салатове просвічує.
Я купила іншу модель, але мені на ріст 168 воно максі
Интимная• 13 июля 2023
Ответ дляФрикаделька
Так, салатове просвічує.
Як якість?
Я натуралка• 13 июля 2023
Ответ дляИнтимная
Як якість?
Якість у Сінсей така ж, як ціна. Жодної якісної речі там не бачила. Все таке, що нормально виглядає до першого прання.
220В• 13 июля 2023
Ответ дляФрикаделька
Так, салатове просвічує.
О, а я вчора таке ж міряла, але xxs, бо іншого не було (тільки M та L, які будуть мені велетенські). Ну мені не зовсім максі, бо 170 зросту та і найменший розмір. Не взяла, поки в роздумах. Бо до нього 100% треба пояс + хоча це бавовна але доволі плотна, майже довгий рукав, якщо приспустити і носити з відкритими плечима (а воно для цього і призначене). Можете детальніше написати, будь ласка, який Ви розмір взяли, чи носитимете з поясом і на яку погоду плануєте вдягати? Мені просто здається, що на спеку воно не підійде....а якщо не в спеку то коли ж його носити(

Советчица Года• 13 июля 2023
Ответ дляЯ натуралка
Вот и не правда , хорошие там вещи есть , есть и одноразовые .
Я натуралка• 13 июля 2023
Ответ дляСоветчица Года
Купую іноді щось) нічого нормального ще не було)))
Чумацький Шлях• 13 июля 2023
Ответ дляИнтимная
Як якість?
Это синее с белым тоже хорошее. Оно мне даже больше понравилось чем розово-оранжевое по качеству
Фрикаделька• 13 июля 2023
Ответ дляИнтимная
Як якість?
На бірці 100% коттон. На вигляд щільненька бавовна, але мені здається, там трохи синтетики є. Пошито дуже просто, але більш менш акуратно. Загалом нічого особливого
220В• 13 июля 2023
Ответ дляЯ натуралка
десь 15% гардеробу в мене з Сінсей. Так, там багато ’шмаття’ неякісного і багато одягу пошитого по якихось дурних лекалах або без підкладки. Але є і нормальний дуже одяг за смішною ціною! Не треба вже так радикально свою думку виражати. В цьому магазині багато людей вдягається. А значить, що їх влаштовує. Я от не бачу сенсу переплачувати, якщо знайшла нормальну річ.
Советчица Года• 13 июля 2023
Ответ дляФрикаделька
Мне это не понравилось , расцветка не очень , белый какой-то грязный .
Их как раз все размеры были .
Чумацький Шлях• 13 июля 2023
Ответ дляИнтимная
Як якість?
Вот на мой рост 165
Фрикаделька• 13 июля 2023
Ответ для220В
Пояс не планую. На мій погляд він туди не пасуватиме. На спеку все б добре, але рукав 3/4. Плечі можна більше або менше спускати, але дуже високо пройма ’не пустить’. На свій м взяла розмір м. Воно спереду коротше, а ззаду мені по кісточки, тому максі
Советчица Года• 13 июля 2023
Ответ для220В
Паршивое качество сразу видно , то его и не беру .
Футболки белые для дома , только там покупаю , миллион стирок и как новые , раньше брала в Вайкики и Ньюйоркере , для дома , так стирок через 10 , маленькие дырочки появлялись, плохой хлопок , а в Синсее норм .
Чумацький Шлях• 13 июля 2023
Ответ дляЯ натуралка
Вот серьезно. Если платье стоит 30-40 зл, то даже если оно будет на два месяца лета и выкинется то это отличное платье.
Фрикаделька• 13 июля 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Вот на мой рост 165
Ви худішаі напевно плаття меншого розміру. На мені м довше
Ms. Доброта• 13 июля 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
або якщо на море ходити, за 300 грн

Я натуралка• 13 июля 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Я согласна. Просто тут спрашивают о качестве, и я объясняю, что не стоит ожидать хорошего качества.
Пожарник• 13 июля 2023
Ответ дляФрикаделька
Так, салатове просвічує.
Ви купляли в магазині чи на сайті? Якщо в магазині, то в якому місті?
220В• 13 июля 2023
Ответ дляФрикаделька
Я просто якщо його таки куплю - то розглядала саме так, як на фото носити (так, ясно, шо пояс інший, я погана людина і перев`язала плаття легенько іншою річчю, щоб побачити, як буде з поясом). Бо без поясу мені не подобається. В мене непогана фігура, не бачу сенсу її ховати за настільки оверсайзом.
Капитанша• 13 июля 2023
Раньше такие платья шили на фабрика Смирнова Ласточкина.
Фрикаделька• 13 июля 2023
Ответ дляПожарник
В Польщі
На циголках• 13 июля 2023
Ответ для220В
Поверьте, вашу прекрасную фигуру видно и за оверсайзом. Это платье ну совсем никак под пояс не идет.
Советчица Года• 13 июля 2023
Ответ для220В
Не красиво с поясом
Советчица Года• 13 июля 2023
Ответ дляНа циголках
Ага, колхоз сразу какой-то
Интимная• 13 июля 2023
Ответ дляЯ натуралка
Посперичаюсь. Питання не Вам, не помітили?
220В• 13 июля 2023
Ответ дляНа циголках
Ех, ну тоді напевно не варто його купувати :( Бо я щось себе не уявляю в настільки оверсайзі.
Интимная• 13 июля 2023
Ответ дляЯ натуралка
То це Ваші проблеми, що смаку немає, а не речі сінсей винні.