Оце так цабе• 13 июля 2023
Може хтось купляв або міряв таке плаття. Sinsay?
Як якість?Пишуть,що бавовна. Але ціна підозріло низька.
Интимная• 13 июля 2023
Ответ дляСоветчица Года
Я тоже салатовых не видела , может их в магазины и не завозили .
Я вот это на сайте ещё брала , так и написано было , что только в онлайн магазинах
Гарне
Интимная• 13 июля 2023
Ответ дляmay_tan
В салатовом цвете просвечивает. Мне в нем хуже, чем в розовом, еще и бледность придает.
Так, бачила на дівчині в місті, трішки світиться.
Фрикаделька• 13 июля 2023
Ответ дляmay_tan
Так, салатове просвічує.
Я купила іншу модель, але мені на ріст 168 воно максі
Интимная• 13 июля 2023
Ответ дляФрикаделька
Так, салатове просвічує.
Як якість?
Я натуралка• 13 июля 2023
Ответ дляИнтимная
Як якість?
Якість у Сінсей така ж, як ціна. Жодної якісної речі там не бачила. Все таке, що нормально виглядає до першого прання.
220В• 13 июля 2023
Ответ дляФрикаделька
Так, салатове просвічує.
О, а я вчора таке ж міряла, але xxs, бо іншого не було (тільки M та L, які будуть мені велетенські). Ну мені не зовсім максі, бо 170 зросту та і найменший розмір. Не взяла, поки в роздумах. Бо до нього 100% треба пояс + хоча це бавовна але доволі плотна, майже довгий рукав, якщо приспустити і носити з відкритими плечима (а воно для цього і призначене). Можете детальніше написати, будь ласка, який Ви розмір взяли, чи носитимете з поясом і на яку погоду плануєте вдягати? Мені просто здається, що на спеку воно не підійде....а якщо не в спеку то коли ж його носити(
Советчица Года• 13 июля 2023
Ответ дляЯ натуралка
Вот и не правда , хорошие там вещи есть , есть и одноразовые .
Я натуралка• 13 июля 2023
Ответ дляСоветчица Года
Купую іноді щось) нічого нормального ще не було)))
Чумацький Шлях• 13 июля 2023
Ответ дляИнтимная
Як якість?
Это синее с белым тоже хорошее. Оно мне даже больше понравилось чем розово-оранжевое по качеству
Фрикаделька• 13 июля 2023
Ответ дляИнтимная
Як якість?
На бірці 100% коттон. На вигляд щільненька бавовна, але мені здається, там трохи синтетики є. Пошито дуже просто, але більш менш акуратно. Загалом нічого особливого
220В• 13 июля 2023
Ответ дляЯ натуралка
десь 15% гардеробу в мене з Сінсей. Так, там багато ’шмаття’ неякісного і багато одягу пошитого по якихось дурних лекалах або без підкладки. Але є і нормальний дуже одяг за смішною ціною! Не треба вже так радикально свою думку виражати. В цьому магазині багато людей вдягається. А значить, що їх влаштовує. Я от не бачу сенсу переплачувати, якщо знайшла нормальну річ.
Советчица Года• 13 июля 2023
Ответ дляФрикаделька
Мне это не понравилось , расцветка не очень , белый какой-то грязный .
Их как раз все размеры были .
Фрикаделька• 13 июля 2023
Ответ для220В
Пояс не планую. На мій погляд він туди не пасуватиме. На спеку все б добре, але рукав 3/4. Плечі можна більше або менше спускати, але дуже високо пройма ’не пустить’. На свій м взяла розмір м. Воно спереду коротше, а ззаду мені по кісточки, тому максі
Советчица Года• 13 июля 2023
Ответ для220В
Паршивое качество сразу видно , то его и не беру .
Футболки белые для дома , только там покупаю , миллион стирок и как новые , раньше брала в Вайкики и Ньюйоркере , для дома , так стирок через 10 , маленькие дырочки появлялись, плохой хлопок , а в Синсее норм .
Чумацький Шлях• 13 июля 2023
Ответ дляЯ натуралка
Вот серьезно. Если платье стоит 30-40 зл, то даже если оно будет на два месяца лета и выкинется то это отличное платье.
Фрикаделька• 13 июля 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Вот на мой рост 165
Ви худішаі напевно плаття меншого розміру. На мені м довше
Ms. Доброта• 13 июля 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
або якщо на море ходити, за 300 грн
Я натуралка• 13 июля 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Я согласна. Просто тут спрашивают о качестве, и я объясняю, что не стоит ожидать хорошего качества.
Пожарник• 13 июля 2023
Ответ дляФрикаделька
Так, салатове просвічує.
Ви купляли в магазині чи на сайті? Якщо в магазині, то в якому місті?
220В• 13 июля 2023
Ответ дляФрикаделька
Я просто якщо його таки куплю - то розглядала саме так, як на фото носити (так, ясно, шо пояс інший, я погана людина і перев`язала плаття легенько іншою річчю, щоб побачити, як буде з поясом). Бо без поясу мені не подобається. В мене непогана фігура, не бачу сенсу її ховати за настільки оверсайзом.
Фрикаделька• 13 июля 2023
Ответ дляПожарник
В Польщі
На циголках• 13 июля 2023
Ответ для220В
Поверьте, вашу прекрасную фигуру видно и за оверсайзом. Это платье ну совсем никак под пояс не идет.
Советчица Года• 13 июля 2023
Ответ для220В
Не красиво с поясом
Советчица Года• 13 июля 2023
Ответ дляНа циголках
Ага, колхоз сразу какой-то
Интимная• 13 июля 2023
Ответ дляЯ натуралка
Посперичаюсь. Питання не Вам, не помітили?
220В• 13 июля 2023
Ответ дляНа циголках
Ех, ну тоді напевно не варто його купувати :( Бо я щось себе не уявляю в настільки оверсайзі.
Интимная• 13 июля 2023
Ответ дляЯ натуралка
То це Ваші проблеми, що смаку немає, а не речі сінсей винні.