Все до блиску• 13 июля 2023
Посвідчення водія?
Змінила позавчора, за 15 хвилин. А тепер сумніваюсь, що воно для закордону підходить. Заспокойте, або навпаки, поки є час, можливо інше поїду робити? Дякую.
Все до блиску
• 13 июля 2023
Ответ дляЩось не спиться
Підходить все, крім радянської книжечки
Тобто мені їх вистачить для оренди авто? Ось фото для наочності
Щось не спиться• 13 июля 2023
Ответ дляВсе до блиску
Звичайно . В мене взагалі ламіновані старішого зразка
Все до блиску
• 13 июля 2023
Ответ дляЩось не спиться
Дякую, заспокоїли. Попереднім було 12 років, але ще на дівоче прізвище, а тут зробила, щоб не було питань, як в закордонному паспорті прізвище.
Щось не спиться• 13 июля 2023
Ответ дляВсе до блиску
Ну це теж не проблема, просто маю з собою переклад свідоцтва про одруження. Міняти не хочу , бо мої без терміну дії
Все до блиску
• 13 июля 2023
Ответ дляЩось не спиться
Ну мої до 53 року, дай Боже дожити.
Все до блиску
• 13 июля 2023
Ответ дляЩось не спиться
А як термін скінчиться, проблематично буде отримати нові?
Щось не спиться• 13 июля 2023
Ответ дляВсе до блиску
Ну мої до 53 року, дай Боже дожити.
Мені в 53 буде всього 66, не хочеться тоді заморочуватися із зміною
Щось не спиться• 13 июля 2023
Ответ дляВсе до блиску
Він ще ні в кого не закінчувався
Все до блиску
• 13 июля 2023
Ответ дляЩось не спиться
Мені 72 )))