Yulia-58a4• 13 июля 2023

Витамины для беременных

Подскажите пожалуйста хорошие витамины для беременных на первом семестре
_Мальвінка_• 13 июля 2023
Премама Дуо + окремо пила ще фоліо
RaRiZ• 13 июля 2023
сейчас наоборот не рекомендуют синтетические витаминьі. Кроме фолиевой, естественно.
Мне врач говорила, что я же не бомжиха какая-то, питаюсь нормально, значит все будет хорошо.
В итоге второй ребенок крупнее и здоровее, чем первьій. Во вторую беременность не пила синтетические витаминьі, в первую пила.
RaRiZ• 13 июля 2023
Вьі должньі пить фолиевую и те витаминьі и минеральі, которьіх у вас дефицит.
Larnaka28• 13 июля 2023
Пила Проталіс Феміфолат. Фолієву і Йодомарин. Ще вітамін Д, у мене був дуже низький показник при аналізах.
Rukola1• 13 июля 2023
Мені в жіночій консультації призначили Фемібіон. Я п´ю свою підбірку вітамінів з Айхерб. Зверталася за конституцією до лікаря - дієтолога, вона підібрала дозування і форми на основі моїх аналізів.
Я проти готових комплексів, адже в них найчастіше не найкращі форми для засвоєння + не всі вітаміни і мінерали сумісні між собою в одній пігулці + дозування не індивідуальні.
OK.san.a• 13 июля 2023
Елевіт комплекс, магне б6, вітамін Д, фолієва Солгар в формі фолату
Sunrise23• 13 июля 2023
Я пила все отдельно, т.к. в комплексах очень маленькие дозы. Метилфолат, йод, Омега, кальций,магний,д3.
OlikBoh• 05 августа 2023
Мені лікар призначила Ортомол натал. Там окремо 6 пігулок на день.