Я погнала• Изменено 13 июля 2023
Бійка в Червоному Маркеті, повна жінка побила худеньку
Повна жіночка висока і важка( 120 кг ) накинулася на жіночку 157 см зростом, вагою 46 кг. Повна заділа худеньку, а худенька зробила їй зауваження бути обережнішою і та накинулася на неї, била по обличчю, взяла в руки корзинку і нею вдарила. Це постійна відвідувачка цього маркету, я думаю що її знайдуть і вона заплатить за це. Жах, немає слів
Я погнала
• 13 июля 2023
Ответ дляОбнимашкина
А заяву в поліцію худенька написала?
Так! Приїхала поліція
Обнимашкина• 13 июля 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Шкода, що я цього не бачила
Це хіт!
Вам смішно від того що одна людина побила іншу?
Fashion_besties• 13 июля 2023
Висновок - краще бути повненькою, кілограмів зі 150, тоді можна забороти жіночку в 120 кг
Я погнала
• 13 июля 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Червоний маркет це де?
Чоколівський бульвар
Сало не люблю• 13 июля 2023
Не надо хамить человеку который физически больше тебя в 2 раза. Самосохранения отменили?)
Fashion_besties• 13 июля 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Причём тут вес этих женщин?
Ну а почему тогда борцов сумо по весовым категориям ставят в пары, не думали?
АсобеннАя• 13 июля 2023
Ответ дляОбнимашкина
Це якраз ті, хто будуть знімати на відео цю подію, люди подуріли
Володарка мрій• 13 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
Так! Приїхала поліція
Классно! Ваш день прошёл не зря
Я погнала
• 13 июля 2023
Ответ дляБаза_птеродактилей
Причём тут вес этих женщин?
Моя думка , що ця повна жінка з комплексами, чому її так заділа фраза буду обережною. Мабуть її часто гноблять за вагу, от і зірвалася на людину
Дайте вподобайок• 13 июля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Какие подробности в росте и весе. Так кто победил?
Повненька пані. Зробила нокаут.
Не служанка• 13 июля 2023
Лиш вчора був ’Махач у гінеколога’, сьогодні ’Бійка у червоному маркеті’
Затишне кубло• 13 июля 2023
Ответ дляНе служанка
Оооо, а у гинеколога кто кого? Врач? Врача? Пациентки?
БоВжеВільна• 13 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
Так розкажіть, як вам вдалося дізнатися їх точну вагу -- ви особисто їх зважували?
Я погнала
• 13 июля 2023
Ответ дляКривая спроса
Де відео?
Надіюсь робітники Червоного зільють у ТГ, хай знають якмй звір там ходить
Кривая спроса• 13 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
Такі часи, що у людей зриває дах. Шкода худишку 😢
Дайте вподобайок• 13 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
А що було з маленькою і худенькою жертвою?
птицаворона• 13 июля 2023
Нє, ну про 120кг - я ще розумію, можна на око прикинути. Але 46кг... Чому саме 46? Не 47? Не 45? Чи ви постраждала?
Не служанка• 13 июля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Пацієнтки 2 на 1. Та одна без черги влізла
Автор теж сидів навпроти, спостерігав і насолоджувався виставою, а потім ще й нам переказ з усіма подробицями.
Автор цієї теми явно недоопрацював подробиці. Їй б на курси до тієї, що у гінеколога ’творила’.