ГЛЮкоза• 13 июля 2023
Навіщо обов´язкове Нмт з математики?
з´явилась офіційна статистика з результатами цьогорічного Нмт. Математика виглядає дуже сумно. Питання: навіщо вона в обов´язковій програмі.
Навіщо її здавати тим, хто поступає на гуманітарні спеціальності?
Навіть репетитори з математики цьогоріч не допомогли. Більшість здала на 120-140..
У минулорічних вступників бачила результати: Мова 195, Історія 200, математика 135. От навіщо таке знущання.
Поміркована думка• 14 июля 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Меняйте государство.
Отдавайте в бурсу после 9 класса. Там ДПА сдают на базовом уровне.
Так люди и пытаются менять государство, только не в вашем смысле.
У моих детей и сейчас с образованием и ДПА все нормально, но это не значит, что меня все устраивает.
Коханозадовільна• 14 июля 2023
Ответ дляПоміркована думка
Перемены в том смысле, о котором пишете вы, дают плачевные результаты. Все идет к тому, что вышка будет доступна единицам, ибо они не вытянут поступление. Еще и родители поддердивают это упрощение. Хотя для сбора коубники математика и правда не нужна.
Поміркована думка• 14 июля 2023
Ответ дляКоханозадовільна
В каком таком смысле я писала о переменах? Я не знаю, что вы там себе подумали 🤷
Золота орда• 14 июля 2023
Ответ дляПоміркована думка
Елементарний рівень знань перевіряють досить не елементарним екзаменом. Звісно, це ж дуже мотивує.
Так тести не дуже складні, особливо щоб набрати мінімум.
Поміркована думка• 14 июля 2023
Ответ дляЗолота орда
Ось як з математики мінімум не набирають, я зовсім не розумію.
Зараз середній син тренується на минулих роках, то в нього досить нормальні результати. І навіть другокласниці пощастило 😁
Коханозадовільна• 14 июля 2023
Ответ дляПоміркована думка
Я не знаю, как можно не набрать минимум?! Для минимума достаточно уровня 5-6 класса. Еще летом 2021, когда 30% сдававших ЗНО по математике, не преодолели 100-бальный порог, я ради интереса прощелкала самые первые тесты . За 2 минуты у меня вышло 100 баллов. Чисто в уме, без черновика. Помню, тогда обсуждалось, что выпускники не смогли банально шарики по коробкам разложить.
Поміркована думка• 14 июля 2023
Ответ дляЗолота орда
Думаю, мало кого з батьків цікавить мінімум балів при вступі дитини.
ГЛЮкоза
• 14 июля 2023
Ответ дляЗолота орда
Для вступу на гуманітарні науки мінімум з математики не дуже гарний чинник
Поміркована думка• 14 июля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Взагалі для вступу
Поміркована думка• 14 июля 2023
Ответ дляЗолота орда
А, ще. Я теж вважаю, що тести з математики нормальні. Я написала, що вони перевіряють аж ніяк не елементарний рівень знань. Елементарний - це молодша школа, ну може 5 клас зачепити
ГЛЮкоза
• 14 июля 2023
Ответ дляПоміркована думка
Взагалі для вступу
Просто діти які йдуть на математичні спеціальності, здають цей предмет апріорі добре). А гуманітаріям цей екзамен псує показники
Поміркована думка• 14 июля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Згодна
ГЛЮкоза
• 14 июля 2023
Ответ дляПоміркована думка
Тренувальні тести багато хто складав непогано. А Нмт якось завалили
Поміркована думка• 14 июля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Завалили, але здали. А тут мова про тих, хто 4 бали з 32 не зумів набрати
ГЛЮкоза
• 20 июля 2023
Сегодня среди подавших заявления абитуриентов видела 200,150(математика),200. Вопрос зачем этому ученику нужна была математика. Тупо снизить бал, не иначе.