наКоблучках• 13 июля 2023
денситометрія. Де зробити безкоштовно в дніпровському районі (Київ)
Лікар дав направлення. А де шукати?
Дзвонити в поліклініки?
Напишіть,будь ласка, хто таке робив
Дякую
Дзвонити в поліклініки?
Напишіть,будь ласка, хто таке робив
Дякую
Проня_Прокоповна• 13 июля 2023
Вул. Шептицького 5. Вул. Рейтерська 22. Вул. Гетьмана 3. Вул. Закревського 81/1
наКоблучках
• 13 июля 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Дякую ❤️❤️❤️
Коржик• 13 июля 2023
Мне тоже дала семейный направление еще в апреле и сказала что в нашей поликлинике уже очередь на сентябрь была (на Харьковском массиве), я хотела поискать в другом месте, да так и забросила это, спасибо что напомнили
наКоблучках
• 13 июля 2023
Ответ дляКоржик
А я наивная надеялась,что сделаю,пока буду в отпуске ))) а может быть,как и у Вас
Пухнаста кулька• 14 июля 2023
Тільки що зайшла в хелсі, є місце на сьогодні на 13.36 на Підвисоцького 4а Спробуйте отак вночі пошукати, інколи ´з´являються вільні місця
наКоблучках
• 14 июля 2023
Ответ дляПухнаста кулька
Дякую !