Котогосподиня• 14 июля 2023

Соседи сверху занимаются любовью.

А я сижу и слышу как кровать скрепит…
Почему-то так неловко.
Тримаю свічку• 14 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
За людей. Що у них все добре.
З того ж переляку, що відчувати знічення, яке вона відчуває😂 Бо мені було б фіолетово, якщо в межах децибельної норми.
Ещё может быть за возможное повышение демографической ситуации в Украине 😁

Нічний дожор• 14 июля 2023
Ответ дляТримаю свічку
Трио- хороший опыт😁 а может быть и вообще квартет получится из ещё одного недовольного соседа 🤣
Свингерская мини вечеринка!
Тримаю свічку• 14 июля 2023
Ответ дляНічний дожор
Свингерская мини вечеринка!
Надо ещё пропеть: я це люблю🤣🤣🤣
Забризкана водою• 14 июля 2023
А я за них рада. Хотіла б і я займатись коханням з коханим, але, як казав Буданов, слово з трьох букв - уви
Міняйловна• 14 июля 2023
Я так недавно тоже скрипела кроватью и пугала соседей...аж странно...ведь до этого несколько лет только слушала других и завидовала...а теперь и мне в этой роли пришлось побыть...почему то вины перед соседями не ощущаю...
жижифреймут• 14 июля 2023
В нас була теж історія подібна , ми винаймали квартиру і в тому домі таааак було все чутно що я була в шоці перший місяць проживання там було чутно як зверху баба човгає ногами і як вночі на кроваті повернеться теж було чути .. збоку теж сусіди то я знала як їх звати всіх і все що в них відбувалося в житті теж скільки в них дітей тварин , які гості приїхали, що сьогодні вони їли ... Біля нашої(зйомної) була іще одна квартира в якій ніхто не жив. Стіна спальні нашої була спільна з тією квартирою . Було так добре і тихо , поки один молодий чоловік років 25 не привів туди жінку і коли вони ахались в першу ніч то я прокинулась від її стонів, я думала то 1 раз і все але це все продовжувалось кожного дня разів так по 4 -6 , і всю ніч... Це було щось , було чутно навіть про що вони розмовляють , їхній сценарій , що вона любить , а що він , і т.д. і т. п .. Я не знала як пояснити своїй старшій дитині що там відбувається ... чому тьотя і дядя так оруть Бо він під час того як кінчав теж бувало орав ...
Задираю носа• 14 июля 2023
Ответ дляТримаю свічку
Обращайтесь, я спец- звездец в сарказмах🤣
Тримаю свічку• 14 июля 2023
Ответ дляЗадираю носа
Вот она, слава😁
Тримаю свічку• 14 июля 2023
Ответ дляЗадираю носа
Слушаю ваш вопрос 🤣
Если автор не против, что в ее кабинете веду прием😁

Бабка-байкерша• 14 июля 2023
И на здоровье. Займитесь своими делами)
Коко На Страже• 14 июля 2023
Такое чувство, что не у кого, кто тут написал секса нет.
Все питаю зарання• 14 июля 2023
Фу, все пишут что норм. Это полное неуважение к соседям🤢
Какое у нас общество дикое, капец
побольшомусекретику• 14 июля 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Да прям таки.
Не все знают, по себ не судите
Ну, вообще-то если ребенок в 13 лет не знает откуда берутся и как делаются дети, то это ненормально. И я к вашему сведению начала половую жизнь в 20... В 13 уже некоторые сами сексом занимаются... Причем такое было и 30 лет назад, когда мне было 13, а сейчас тем более.