Кров з молоком• 14 июля 2023
Гора Поп Иван или Говерла. Опытные путешественники, посоветуйте, пожалуйста.
Какой лучший месяц для восхождения.
Группа неопытных туристов (без туррюкзаков и палаток) хочет попробовать свои силы - взойти на гору.
Нормально там в июле? Большинство в группе может в июле.
Недавно кто-то написал из советчиц, что на Говерле двоих молния убила. Этот риск в августе, сентябре такой же?
Кров з молоком
• 14 июля 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
это высокие горы очень
берите пониже
На Говерлу ходила знакомая с 5-летним ребенком.) Вот и я подумала, чем я хуже).
Рубаю олівлє• 14 июля 2023
Говерла - дуже простий підйом , піп Іван трохи складніше, з грозою ніколи не вгадаєте
ПлакалаВАвто• 14 июля 2023
Ответ дляКров з молоком
ну может они постояли скраю.
А что, она не могла отвезти ребенка на нормальные батуты и качели ?
зачем оно надо ноги бить
Кров з молоком
• 14 июля 2023
Ответ дляInna_A
Піп Іван для мене була найстрашніша гора,як згадаю. Холодно, вітер, темно і якась вона непозитивна. Мені там дуже було страшно. Ми не залишились біля неї ночувати. Доречі вона важкувата трохи..на горі є руїни обсерваторії
Якщо не помиляюся, є дві гори з такою назвою.
Ви в якому місяці були?
Апофиозная• 14 июля 2023
Ходила на пип Иван, реально не позитивная, мрачное место
По сложности так себе, не сказать, что легко
Я на Говерлу поднималась с сыном 6 лет. Это в том году было. В начале октября. Был туман сильный. Я спортом не занимаюсь, боюсь высоты. Тяжело и страшно лично мне было, но реально. Я рада что это сделала. Ребенку тоже понравилось. Подниматься ему было сложнее, назад вниз уже бежал.
Главное идти в группе с людьми которые помогут. Мне вниз помогали спускаться.
Психологічка• 14 июля 2023
Дети 10-11 лет поднимались на Говерлу с тренером, там еще водопад красивый. Дети из спортивного лагеря. С собой были только карематы отдохнуть вода и бутерброды. Довольно просто) В июне, под дождем.
Думаю, взрослые смогут)))
Кров з молоком
• 14 июля 2023
Ответ дляInna_A
Є Піп Іван Чорногірський і Піп Іван Мармароський.
Кров з молоком
• 14 июля 2023
Ответ дляVika_K89
Ого, какая вы смелая! Вы молодец!
Кров з молоком
• 14 июля 2023
Ответ дляInna_A
Скажіть? Я б якби знала, ніколи туди не пішла. Хоча ми 2 тижні ходили вже по горах і обійшли все, що можна
То ви як справжній турист ходили з отим величезним туристичним рюкзаком (зі спальником, палаткою, їжею і т.ін.)?
Кров з молоком
• 14 июля 2023
Ответ дляInna_A
Я була на Чорногірському
Ага, читаю - на Чорногірському є руїни обсерваторії, вона трохи вища, ніж Мармароський.
Ms. Сама прямота• 14 июля 2023
О тут є ті що хочуть лізти в гори)Мені завжди було цікаво спитати в таких людей.Чому?Для чого і що від цього стається що Ви туди вилізли..?
Чтооооооооооо?• 14 июля 2023
4 липня цього року ходила на Говерлу, думала буде складніше. В групі в нас було багато мам і дітей, всі піднялися.
Ответ дляMs. Сама прямота
Это же высота, там воздух , много много воздуха и полная свобода.
.облака под ногами. Это прекрасно! Причем люблю подниматься, спускаться не очень, скучно
БезВзяток• 14 июля 2023
Говерла туристична, багато груп ходить, Піп Іван, цікавіша, але складна. Якщо без досвіду, я б рекомендувала, щось на Боржаві, Великий верх, легкі підйрми та гарний краєвид.
Апрель Ивановна• 14 июля 2023
Якщо по прогнозу гроза, просто не йдіть в той день. І якщо вже раптово дощ, то не йдіть з металевими палками по відкритій місцевості, це ще додуматись треба.
Можу брикнути• 14 июля 2023
Ответ дляInna_A
Як вам вдалося за два тижні обійти все. Ми роками їздимо щоліта, і не обійшли. Щодо Попа Івана. Так, є справді такі гори на різних хребтах. На Піп Іван Мармароський ідуть переважному кінці червня - на цвітіння рути, хоча то і період дощів. На Чорногорський Піп Іван друга половина липня - серпень хороший час для підйому, погода вже зазвичай сухіша. Порівняно з Говерлою мені Чорногорський Піп Іван більше подобається і виявився легшим у підйомі, бо менш стрімкі набори висоти, хоч і дорога триваліша. Ну і краєвиди кращі. На Піп Іван (Чорногора)ідуть із с.Дземброня. Мармароси ж ніби зараз закриті, там кордон і завжди був потрібен дозвіл прикордонників( ми брали на прикордонному посту у селі Ділове.(Закарпатська область).
Можу брикнути• 14 июля 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Люди люблять красу. Там неймовірно. Не пишіть про те, про не маєте жодного уявлення.