Чому це краще, напишите, будь-ласка.
Результат:
вже голосів:
90 (54.55%)
Друге, але мати "подушку безпе
46 (27.88%)
Бути самостійною та незалежною
16 (9.7%)
Щоб піклувався та захищав чоло
13 (7.88%)
Свій вариант в коментарях
Чому немає варіанту самостійною, але щоб і чоловік піклувався? Він оптимальний. Але з ваших варіантів найкращий перший, бо залежати від чоловіка - це 1- є ймовірність, що він стане зловживати цією залежністю і диктувати свої правила (хіба мало тут тем що пішла б від чоловіка, але житло його і пристойного рівня життя собі не забезпечу) 2-також є ймовірність, що років за 15 він знайде коханку і скаже, що більше нічого вам не винен. Навіть якщо мати якусь подушку - якою вона має бути, щоб вистачило на решту життя?
Anita123-13ef• 14 июля 2023
Дуже категоричні відповіді, я обрала самостійна і незалежна бо це для мене ближче в реаліях, але всеодно є залежність з колигєшнім, дає зараз гроші мені на лікування, без всяких там ти мені тепер винна щось там. Виходить це дружня залежність, чи як? Чи це не залежність?
Quarasique• 14 июля 2023
Стати спершу самостійною та незалежною, а потім вже лізти у серйозні стосунки. Коли багато чого вмієш, коли є житло та нормальний дохід, тоді можна й особисте життя влаштовувати.
Коли ви можете один без одного,у всіх аспектах життя, але вдвох краще - то і є справжні здорові стосунки, без залежності, без використання, де все дійсно тримаєтся на коханні і дружбі, а не на тому, що хтось комусь користь приносить