Злюка-закусюка• 1 час назад

От скажіть, які розваги можна дозволити собі із зарплатою 35 тисяч?

Знімаємо зі знайомою квартиру за 10 тисяч. По 5 з людини.
Переїхали недавно до Києва. Зарплата в обох однакова.
Вона постійно на гулянках - бари, виставки, кіно.
Одягається, їсть.
А я тільки і нию, що грошей немає - тільки от обновила гардероб недорогими речами (блузка за 2к, сукня за 2500, туфлі 2500 ) і все - сиджу кукую, жду авансу.
Мене постійно кличуть гуляти, а я відмовляюсь, бо немає грошей.
Цукрові вишні• 1 час назад
Было бы желание. Вы с каждой ЗП покупаете себе вещи и обувь? Все сносили?

Запароленое одеяло• 1 час назад
ну у вас же прям перед очима приклад подруги, яка з такою самою зарплатой чудово собі гуляє! у вас просто пріоритет шмотки, та ще й не по своєму бюджету занадто дорогі купляєте. Та і багато розваг не потребує великих витрат, булоб бажання.
tereska• 1 час назад
Гуляти парками, на виставки ходити, у кіно навіть раз на тиждень - це не так дорого, прогулянкові пароходи, на велику покататися, в зоопарк, на річку чи озеро з шашликами. Було б бажання!
Запароленое одеяло• 1 час назад
Ответ дляtereska
нема зараз прогулянкових пароходів під час війни
Говорю відверто• 1 час назад
А що ви робите з грошима? Відкладаєте можливо і то не чіпаєте? Інакше всерівно має лишатись.
маска Ілона• 1 час назад
недорогі речі і блузка за 2 к? Це як?
Ананомчикус• 1 час назад
Хотите сказать, что проедаете остаток (20-25 тысяч), одна?! Я бы половину откладывала, не будь у меня семьи.

Prervana• 1 час назад
У знакомой просто есть еще источники дохода или ей кто-то подбрасывает баблишка из близких. На 35 тысяч можно жить, но очень скромно и ни о каких постоянных развлечениях речи быть не может
Говорю відверто• 1 час назад
Вас кличуть гуляти куди? 500грн хоча б можете потрапити? Один коктейль недорогий взяти чи каву.
Дона Ко Ко• 1 час назад
Я вам скажу як людина, яка 25 років тому знімала квартиру у Києві, а зараз має власну. Вам треба рухатись не у бік роздумів ’які розваги я можу дозволити собі’, а: або шукати чоловіка, або підвищувати кваліфікацію і підвищувати рівень зп. Переїхати до Києва на зп 35 тис. - це шлях у нікуди
Говорю відверто• 1 час назад
А скільки коштує кіно в Києві?
РокерША• 1 час назад
если вы одинокая, то любые которые оплатит мужчина
маска Ілона• 1 час назад
Ответ дляГоворю відверто
А скільки коштує кіно в Києві?
в середньому 250 грн
Дона Ко Ко• 1 час назад
Ответ дляГоворю відверто
А скільки коштує кіно в Києві?
По різному. Лейпциг - 180, Блокбастер Планета кіно - 750
Правильно_Валерчик• 1 час назад
Макдональдс, кино, театр, зоопарк, шоппинг и тому подобное можно позволить
Донька подруги• 1 час назад
Їду зараз гуляти
Виставка 100
Кіно 200

Гуляти пішки-безкоштовно. Ще кави по дорозі випью. Ще 100
Телячі ніжноСті• 1 час назад
Ответ дляPrervana
Прям очень скромно? Ещё напишите , что только на овсянку хватит
КараПузовна• 1 час назад
Купите велосипед и катайтесь
Бабайко• 1 час назад
Вашу знакомую кто-то гуляет, а вас никто, вот и разница

Prervana• 1 час назад
Ответ дляТелячі ніжноСті
С учетом того, что есть затраты на аренду - да, скромно. По рестикам, концертам, спектаклям и выставкам не погуляешь вволю
Нафаня Маня• 59 минут назад
Откажитесь от платья и уже на пару походов по кино и выставкам хватит.
Одежда за такую цену явно же не на один год покупается? Или вы каждый месяц новое? С такой зп любители держать полный шкаф тряпок на секонде закупаться.
Вы просто не по средствам живёте.
У меня средний чек в баре 400 грн. Я туда не пожрать и нажраться хожу.
Дона Ко Ко• 55 минут назад
Ответ дляТелячі ніжноСті
Скромно - це зайти поїсти у Мак чи Пузату хату. Чек у Пузатій хаті зараз десь 350-450. За місяць просто погуляти на вихідних + зайти кудись скромно поїсти вийде десь 10% доходу автора
РокерША• 55 минут назад
Ответ дляНафаня Маня
Вы просто не по средствам живёте.
а зачем? сниматься?
Телячі ніжноСті• 52 минуты назад
Ответ дляДона Ко Ко
И? Никак не выкроить?
Мир Мир Мир!• 51 минуту назад
Мой шоппинг блузка до 1000, туфли до 1300 грн, платье ~ 1000
Уже остаются деньги на погулять.
Блузка за 2000 это для Украины все-таки ближе к дорого.
Телячі ніжноСті• 50 минут назад
Ответ дляPrervana
Ну, рестики-затратно, особенно с алко. А по спектаклям и выставкам даже очень бюджетно
Головний кошак• 50 минут назад
Ответ дляPrervana
по пять штук? ни о чем
Дона Ко Ко• 45 минут назад
Ответ дляТелячі ніжноСті
И? Никак не выкроить?
Теоретично - так, викроїти. На практиці: аренда, комуналка, одяг, продукти, косметичні засоби та засоби гігієни, побутова хімія, проїзд, телефон + ще час від часу якісь додаткові трати. І ця ’Солянка+картопля+котлета+салат’ перестають вписуватись у бюджет, стають золотими
Телячі ніжноСті• 44 минуты назад
Ответ дляДона Ко Ко
Было б желание
Дона Ко Ко• 38 минут назад
Ответ дляТелячі ніжноСті
Было б желание
Про це був мій перший коментар. Якщо є бажання витрачати гроші на фінтіфлюшки - можна вже збирати речі і повертатись додому. У ситуації автора першочергова мета - це заробляти гроші чи навчатись, підвищувати свій рівень