Успокойся_Успокойся• 14 июля 2023

Як реагувати коли тобі говорять пошлі речі?

В формальній обстановці ось такі неформальні речі. Це типу натяк на те аби перейти на неформальне спілкування бо сподобалась чи просто обнаглівші безтактні люди?
Фантазерша• 14 июля 2023
Просто вони холопи не знають що ви принцеса і треба шаркать ніжкою

Тоскующая• 14 июля 2023
Мабуть, друге, особливо якщо спілкування офіційно-ділове і натяки недоречні та/або принизливі.
Дуб береза• 14 июля 2023
Різні причини
Одна з них може бути, щоб вивести Вас з рівноваги
автор Успокойся_Успокойся • 14 июля 2023
Ответ дляТоскующая
Навіть не знаю наскільки ділове ..мій перукар чоловічого роду👀
Тоскующая• 14 июля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
А. То він, мабуть, думає, що це робить його дуже дотепним.
Якщо вам неприємно, позначте кордони та й усе)
Ответ дляТоскующая
Ну він насправді цікавий, симпатичний. Але якщо я буду вестись на все це - буду дурочкою,да? Адже певно всім клієнткам таке робить.
Маргарита и Мастер• 14 июля 2023
Я закатываю глаза, улыбаюсь и перевожу тему
Пластилин_Колец• 14 июля 2023
я вообще не говорю с парикмахером, да, угу и все
Леопардові панчохи• 14 июля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Не поддерживать разговор.
Обычно если самой не начинать разговор, то парикмахер тоже молчит.

НетЕщеНаверное• 14 июля 2023
Сказати перукарю, що сказане ним не доречне.
Перевести розмову на іншу тему.
Показати, що ви не задоволені.

Чогу сказав? Рівень вихованості такий
Петриківна• 14 июля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
шо ж він такого цікавого видав?
Своего не предлагать• 14 июля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Скоріш всього, є такий типаж мужиків, псевдо мачо, у мене колега такий, язык що помело і ’пошлі’ натяки замість привіт. Що саме цікаве дівчата ведуться, три рази одружений, від кожної по дитини, знову у пошуках ніяк не реагуйте, хоча для майстра це не професійно я би не пішла, більше до такого, я не комфортно себе почуваю, хоча і сама можу язик розпустити.
Скіфська пектораль• 14 июля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Так то не официальное лицо то просто парикмахер себя подружкой считает)))
Скіфська пектораль• 14 июля 2023
Ответ дляТоскующая
Ага, или ещё думает так удерживать клиентскую базу типа пусть каждая думает, что она для меня особенная, только делает это неумело походу))
Куда_бежать• 14 июля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
я бы к такому не ходила больше
Тоскующая• 14 июля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Я думаю, він вважає це своїм стилем,´ спілкування з клієнтами, можливо. Не думаю, що варто ставитися серйозно.