Куда_бежать• 15 июля 2023
Коляска бу
Потрібна люлька,яка буде їздити по бруківці,також часто їздимо в село.
Новобудова,ліфт великий
Яку краще взяти? Бюджет дуже обмежений
Хотілось з поворотними колесами,але класичні взагалі за копійки віддають.
Новобудова,ліфт великий
Яку краще взяти? Бюджет дуже обмежений
НеКонец-Света• 15 июля 2023
Ответ дляКуда_бежать
так можна й не в своєму,але зараз НП підняла тарифи і думаю доставка вийде близько 1 тис
Ну есть ещё Укрпочта недорогая.
Но в некоторых отделениях не разрешают досматривать посылки, хотя на моём предлагали даже обувь мерять, когда я ребёнку через Олх-доставку ботиночки заказала
(но я отказалась и забрала без примерки).
Куда_бежать
• 15 июля 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Ну есть ещё Укрпочта недорогая.
залежить від того чи вказали огляд дозволений.Багато хто не хоче відправляти взагалі,тільки самовивіз
220В• 15 июля 2023
У меня была Навингтон Каравел.
Это классика с поворотными колёсами. Не полностью, градусов на 40, но этого хватает чтобы повернуть коляску. Приподнимать ее мне не приходилось.
Она проходит по любым дорогам))
Но она тяжёлая. Я сносила ее с 3 этажа и каждый день материлась.
Стоит б/у совсем недорого
Она проходит по любым дорогам))
Стоит б/у совсем недорого
Перемелица• 15 июля 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Ну есть ещё Укрпочта недорогая.
Олх доставку они обязаны давать на осмотр. А если отпрпвляют просто посылку то там на посылке указано ’огляд не дозволено’
НеКонец-Света• 15 июля 2023
Ответ дляПеремелица
Я когда-то получала на другом отделении, где несмотря на надпись ’огляд дозволено’ по факту осматривать не разрешали. Быть может, надо было жаловаться на горячую линию, но я просто перестала заказывать туда.
Куда_бежать
• 15 июля 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Залежить від працівника,часто приходять нові і правил не знають
Запасная спина• 15 июля 2023
Ответ дляКуда_бежать
Мені Інгесіна дуже ретро,або я тільки такі моделі бачила,хотіла ще спитати 3 колісні не варто брати?
В просто немає досвіду,дитина перша
Ні, триколісні не варіант, вони легко перевертаються
Дадосвидания• 15 июля 2023
Ответ дляКуда_бежать
Я теж дивилась на неї і ще на Cam.
Не знаю яку обрати,подружка пропонує ще concord,але після 3 дітей.
Боюсь,що вона зламається на мені
Может две купить,в село самую дешевую классику,а в город с поворотными
Перемелица• 15 июля 2023
Ответ дляЗапасная спина
Вообще ни разу не было такого, даже намёка
Дуже дуже вумна• 15 июля 2023
Ответ дляПеремелица
Да, там)
даже не думала, что угадаю, живу на правом берегу, на мира была полтора года назад
Перемелица• 15 июля 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
Эта фотка ещё 2018 года)
Твоя подружайка• 15 июля 2023
Ответ дляДадосвидания
Есть коляски со сменными передними колесами, 2 варианта, надувные и поворотные, можно менять, как нравится. У меня есть немецкая Gesslein в идеале, ни одного пятна, там 3 в одном с прогулкой. Но за 5тыс не отдала бы.
elenavka2008• 15 июля 2023
Ответ дляКуда_бежать
Я теж дивилась на неї і ще на Cam.
Боюсь,що вона зламається на мені
Моя порада Joolz, я в захваті це 6 візок у мене ,все чудово. Сoncord був у знайомої вона ледь дотягнула до пів року ,щоб пересадити дитину у прогулянку, казала не зручний і важкий , Сам дивлячись, яка но вони не для наших доріг і зим в мене з старшим була , там текстиль для зими ніякий
Дадосвидания• 15 июля 2023
Ответ дляelenavka2008
Смотря какое шасси конкорд,у меня был вездеход,каждое колесо с амортизацией
Видна міленіалка• 15 июля 2023
Ответ дляДадосвидания
не сперечаюсь , кожному своє , я не ризикнула. В нас в місті ці ві зки не популярні і вживу побачити не мала змоги
ВерСаСе• 15 июля 2023
В мене був візок з поворотними передніми колесами, але мене вони так бісили, часто крутяться коли не треба і стають поперек коли треба іхати прямо. зафіксували іх шоб не крутилися. То ж в них особливо сенсу немає, якщо чесно. Але то мій досвід
Куда_бежать
• 16 июля 2023
Ответ дляelenavka2008
Знайшла ще joolz дешевше 5 тис,брати?
Є такі
Day, Day 2,Geo
Є такі
Day, Day 2,Geo
Видна міленіалка• 16 июля 2023
Ответ дляКуда_бежать
Знайшла ще joolz дешевше 5 тис,брати?
Є такі
Day, Day 2,Geo
Є такі
Day, Day 2,Geo
я б брала , я дуже задоволена моя 3р доня в ній ще повністю поміщається ,коли спить
Видна міленіалка• 16 июля 2023
Ответ дляКуда_бежать
Знайшла ще joolz дешевше 5 тис,брати?
Є такі
Day, Day 2,Geo
Є такі
Day, Day 2,Geo
просто дивіться на стан у мене на надувних колесах ,у нас погані дороги район новобудов супер, їде і ліс поруч теж без проблем .Єдине ,що в моделях без надувних коліс це ніби Day 3 , трохи кращий капюшон і зручніша корзина ,вона більша .Але капюшон я зимою могли спить чіпляла козирьок ,,якщо сніг сильний , до них і мішок суперовий мала цієї зими спала ще.
Куда_бежать
• 16 июля 2023
Ответ дляВидна міленіалка
яка у Вас модель?
Видна міленіалка• 16 июля 2023
175см55кг19лет (она)• 31 июля 2023
Ответ дляКуда_бежать
Я теж дивилась на неї і ще на Cam.
Боюсь,що вона зламається на мені
SilverCros у нас,дуже задоволені