Вчора склала практичний іспит, сказали водійське можна забрати наступного дня після їх появи в Дії. На завтра в мене вже плани їхати за кермом, а прав досі нема.... Може хтось здавав НЕЩОДАВНО, тобто цікавить саме зараз як довго чекати їх? місто Дніпро. (вихідний в МРЕО неділя, понеділок, тобто сьогодні вони працюють)
Да_Я_ТакаЯ_• 15 июля 2023
Ответ дляБаба Йога
Мені зразу після екзамену віддали права.
Зараз нові правила?
Ні. Так само. Права в той же день видали
Да_Я_ТакаЯ_• 15 июля 2023
Ответ дляNightwish
дуже дивно що у нас про це і мови нема. Сподіваюсь сьогодні підтягнуться.. а якесь повідомлення з дії є чи просто заходити та перевіряти?
Просто заходите