Этожзвяздаяегообожаю• 15 июля 2023

В кого є монобанк? Чому ви ним користуєтесь і приймаєте на нього платежі?

Там зручніше ніж в приватбанку
Чи ви його вибрали бо він не державний?
автор Этожзвяздаяегообожаю • 15 июля 2023
Ответ для5cmhybyna
я завжди плачу кешем. 200000 - всього 7000$
Тоді виходить що ви постійно знімаєте грн з рахунків

Лялькодзьоб• 15 июля 2023
Користуюсь бо зручно. Платежі не приймаю, до бидлобізнесу не відношусь
5cmhybyna• 15 июля 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
а нашо тримати на рахунках? Шоби шо
Ответ для5cmhybyna
а нашо тримати на рахунках? Шоби шо
Я там наче як збираю) я потім розраховуюсь з будівельниками, чи купую матеріали будівельні
Вони ж всі кажуть оплачувати на рахунок
5cmhybyna• 15 июля 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Вони ж всі кажуть оплачувати на рахунок
то йду в касу, поповнюю до 400к грн і плачу. Не проблема.
Ответ для5cmhybyna
Може й так… а якшо буде велика сума на картці (я так збираю на карту і мені наче спокійно, душа радується) то точно почне банк приславати
5cmhybyna• 15 июля 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
він завжди почне приставати. Я з ними щомісяця шось відсилаю підтверджую, шлю.
Квітка папороті• 15 июля 2023
Приват у меня открыт только ради электронного ключа :))) и все )))
Все остальное моно ..
Шукаю трусики• 15 июля 2023
У мене кратки ПУМБ, моно, Абанк, Нео, Восток (для Сильпо). Всім користуюсь, всі зручні, не тільки моно

Ответ дляШукаю трусики
У вас мабуть теж багато оплат і ви все поділили
Шукаю трусики• 15 июля 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Просто так зручно під різні цілі.
Ответ дляШукаю трусики
Просто так зручно під різні цілі.
А якшо треба велика сума
То як бути?
Все скидати з різних карт на одну?
На_оба_рот• 15 июля 2023
Кешбек збираю)) чоловіку зробила картку, але не хоче користуватись, було б набагато більше кешбеку,ввн набагато більше мене витрачає.