Плету корзинки• 15 июля 2023

В чем смысл выкладывать фото?

Зачем постоянно все фоткать? И себя в том числе. Ещё и постить это везде? Какой смысл в этом
Сало не люблю• 15 июля 2023
Чтобы показать себя
Каляка маляка• 15 июля 2023
Просто так мені хочеться )
Пускаю бісики• 15 июля 2023
Никакого.
Хотя, есть смысл
Чтоб вы тему создали
ША! я прийшла!• 15 июля 2023
Никакого.
Не хотите не фоткайте и не выкладывайте.
Вы просто для удовольствия бессмысленно ничего не делаете?
Я к примеру мороженое ем тоже безо всякого смысла только для удовольствия
Мао_Мяо• 15 июля 2023
Запамʼятати, що не викладеш у мережу - загубиться у телефоні з часом, ніколи більше і не подивишся. Я з такою метою іноді викладаю. Хоча забагато не можу, якийсь барʼєр-комплекс, але бачу що сенс є. Ще й з друзями поділитися, бо зайвих людей у підписниках не тримаю.
Пошаманю• 15 июля 2023
На память, чтобы показать сразу всем знакомым и родственникам, а не каждому посылать. Ну и похвастаться, когда есть чем))
Слава Українi• 15 июля 2023
Вам не понять… не тратьте время даже
Губки-уточкой• 15 июля 2023
Ответ дляМао_Мяо
Для этого есть хранилище гуглфото)))
Пошаманю• 15 июля 2023
Другой вопрос, почему вас это волнует? Вам завидно, что нечего показать, вы стесняетесь или беситесь, если другим хорошо?
Подумайте об этом
Пошаманю• 15 июля 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Для этого есть хранилище гуглфото)))
Не доверяю гуглу, у меня там нет фото. Есть в соцсетях закрытая страница, для своих.
Кубик Рубика• 15 июля 2023
у меня кактус цветёт. я шлю фоточки маме в чатик, делюсь красотой.
другие люди делают точно так же, но шлют не маме а друзьям и подписчикам. их дело. меня в интернете нет. на остальных плевать.
Я инженер, меряю от 1• 15 июля 2023
Ответ дляМао_Мяо
Я люблю в інста постійні сторіс
Бо зараз фото не друкуєш

А так зайшла - є назви теми - так приємно згадувати , то Стамбул , то Тенеріфе , то ремонт , то машина нова , то робота

Вважаю це чудово
Бо онуки правнуки завжди і через двісті років будуть бачити , як я красиво жила в здорові і гармонії , щось доя себе почерпнуть
Все буде Україна• 15 июля 2023
Мені це цікаво. Дивитись фото книг, дітей, подорожей друзів. Показує їм те саме. Так і живемо)))
Приму в дар• 15 июля 2023
Какой смысл подписываться на людей и постоянно возмущаться, что они засирают вам ленту?
Неместная Я• 15 июля 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Я люблю в інста постійні сторіс
Бо зараз фото не друкуєш

Вважаю це чудово
Головне щоб з інстаграмом нічого не сталося. Блін дівчата, є в мене болісна історія, була в Камбоджі 5 років тому, наробила цілу купу класних цікавих фото і відео, там така краса, палаци просто диво, монахи їхні в оранжевих простинях, кущі й дерева екзотичні із квітами величезними на них. Ой((( короче скинула на флешку бо в телефоні пам´яті не було. В інста загрузила лише кілька фоток. Ну, що ж ви думаєте, залишилися тільки ті фото що в інсті(( із флешкою щось зробилося, замість папки з фото видає набір знаків і все. Думала віднести в якийсь ремонт, щоб подивилися, але не хочу щоб сторонні люди дивилися, бо там всі фото в кучі, багато особистих.

До речі, в подруги така сама ситуація, вона була в Малайзії на Балі і в Камбоджі. Вона в соцмережах взагалі не сидить і нічого не викладає. Всі фото зберігала на жорсткому диску, і от не пам´ятаю чи то він зламався чи вона його згубила. З Балі в неї взагалі одна чи дві фото. Так обідно просто капець.
Белая котичка• 15 июля 2023
Ответ дляСало не люблю
Чтобы показать себя
Очевидно)))
Ацетилсалициловая кислота• 15 июля 2023
Шоб більшість подивитися, закотили очі і перемили кістки
Хочу на Балі• 15 июля 2023
Фотографы еще и фотовыставки устраивают
Недавно в Люксембурге прошла фотовыставка украинских фотографов.
Цель? Может привлечение внимания к такой стране как Украина? Напомнить, что тут война?
Мао_Мяо• 15 июля 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Для этого есть хранилище гуглфото)))
У мене не тільки на гугл, ще і у інших хмарах, і хто туди ходить?😂 соцмережі відкриваються набагато частіше