Говорю відверто• 15 июля 2023
Booking проблема з орендодавцем
Добрий день! Забронювала апартаменти на одну нічь, кошти при відміні не повертаються, ціна питання 135 євро. Пише мені власниця, що оренда можлива тільки мінімум на тиждень, відмініть бронювання. Що робити у такому випадку, якщо я приїду і мене не поселять. Я пишу власниці, але вона більше не відповідає.
Говорю відверто
• 15 июля 2023
Ответ дляМайор Медуза
Она должна отменить.
Пишите в поддержку
Я написала в підтримку і власниці, щоб сама відмінила. Поки тиша
Говорю відверто
• 15 июля 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Вы деньги заплатили?
Да, букинг снял оплату