Девальвация• 28 ноября 2025
Чи потрібен зараз на кордоні поліс медичного страхування?
Хто нещодавно перетинав польський кордон, чи перевіряли у тих, хто не має статусу біженця і їде по безвізу, на наявність цього документу. Буду вдячна за відповіді. Їду автобусом провідати рідних у Німеччині.
Жирафовое варьенье• 28 ноября 2025
Страховку вы покупаете себе и я бы советовала её купить
Мало ли
В Привате дешевая
Мало ли
В Привате дешевая
Жирафовое варьенье• 28 ноября 2025
Ответ дляSvitlo_
Донька в цьому місяці їздила на весілля в Німеччину теж автобусом.
Не питали. Але я робила їй страховку.
200грн не гроші, щоб переживати спитають-не спитають.
Не питали. Але я робила їй страховку.
Я больше переживала, что схватит аппендицит или элементарно -упала
Что-то там 600 с копейками за 10 дней
Жирафовое варьенье• 28 ноября 2025
Ответ дляSvitlo_
Я купувала 10 днів за 200грн
Это вообще мелочи
Шиворот Навыворот• 28 ноября 2025
Могут спросить. Лучше купите. Кстати, меня когда-то полицейские в Чехии остановили и страховку попросили предъявить. Я по биометрии ездила. У меня была. Если бы не было, заплатила бы штраф
Помеха справа• 28 ноября 2025
Невже там мільйон треба на кілька днів страховки, щоб такою дурнею маятися?
Попельшка• 28 ноября 2025
Туристичне медичне страхування потрібне, в першу чергу, вам.
Кожного разу дивуюсь, як люди жмуть 400 гривень, які, в буквальному сенсі, можуть зекономити 4000 євро.
А інколи - і врятувати життя.
Сьогодні в одній туристичній групі обговорювали, як за два дні два туристи розбили собі голову, пирнаючи з пірсу в Єгипті. Так добре, що в усі організовані тури автоматично входить медичне страхування.
Але, голову можна розбити і в Польщі. І в Німеччині. І в Іспанії.
А інколи - і врятувати життя.
Ну ниче се• 28 ноября 2025
Сегодня ночью пересекала польскую границу.Никто не спрашивал страховку.Но я купила себе на две недели.
Колупалочка• 28 ноября 2025
Я їхала 17 листопада, поляк не пропустив дівчину без страхування. Рандомно запитав. Я завжди страхую себе - це коштує копійки, але в разі потреби збереже купу грошей.
Море Щастя• 28 ноября 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Він ніколи не був потрібен ’ на кордоні ’
Закон України «Про туризм», ст. 16 медична страховка для виїзду за кордон є обов´язковою для всіх громадян України, незалежно від наявності безвізового режиму. Ця вимога передбачена для забезпечення покриття медичних витрат під час подорожі, оскільки іноземні держави не надають безкоштовне лікування громадянам України.
Ответ дляДевальвация
Все зрозуміло. Дякую
На кордоні перевіряють вибірково. Можуть з автобуса спитати у 1 людини, А також перевірити речі. Була свідком в цьому місяці ,як перевіряли речі, і питали про поліс. Коштує не дорого, краще купити, ніж потім думати як розгрібати. Особливо якщо не знаешь мови.😩😁. Удачі!