Не їм після шостої• 15 июля 2023
Хто завагітнів з ПСА
Цікава яка імовірність, хто реально так завагітнів
Не їм після шостої
• 15 июля 2023
Задумуюся що я вже дуже хочу, чоловік поки вагається, тому презервативами взагалі не користуємося, але і всередину не закінчує
СережкинаЯ• 15 июля 2023
З ПСА не вагітніла всі 10 років які практикуємо з чоловіком.
А завагітніла з першого разу за два дні до овуляції, коли був не ПСА
Неместная Я• 15 июля 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Так поговорите с ним и займитесь делом, а не мимо.
Расскажите о своем желании, он вам о своих сомнениях и найдите компромисс
Не їм після шостої
• 15 июля 2023
Ответ дляНеместная Я
Та говорила) поки каже що спеціально не будемо а там як вийде
Все і одразу• 15 июля 2023
Подумала, что вы про простат-специфический антиген ))) удивилась вопросу ))
Вероятность достаточно высокая. Хотя я за 16 лет не забеременела, при этом фертильность у меня высокая. Когда был не ППА, беременела с первого раза
Не їм після шостої
• 15 июля 2023
Ответ дляНервогенератор
5років практикували цей метод, на шостому народилася доця)
Довгенько не підводив ))
Вмію заміряти найкраще• 16 июля 2023
Пса нормально, а от понадіялась, що місячні скінчились (на 6 день) і завагітніла