Спішу - перекидаюсь• 15 июля 2023
Biotrade відгуки
Хочу почути відгуки про цю косметику тих у кого суха шкіра обличчя,а саме про депігментуючий крем з спф 50. Так як того яким я користуюся немає ніде в наявності.(незнаю чим замінити 🤔). Можливо щось порадите з власного досвіду. Дякую всім.
Спішу - перекидаюсь
• 15 июля 2023
Ответ дляНевісточка ж
Болгарія. Болгарія звинувачує Україну в затягнутій війні.
Чесно не звернула увагу на виробника... порадили в аптеці.Вже не цікавить 💯 Дуже Вам дякую.