САМ_ТАКОЙ• 16 июля 2023
Що робите з лохиною?
Їсти свіжою само собою, але я не можу харчуватись одною лохиною😅 заморозка? Джем? Читала що вино можна) поділіться смачними рецептами. Цього року дуже рясний урожай
САМ_ТАКОЙ
• 16 июля 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я за раз 0.5 кг і ок
В мене зараз в день від 8 літрів 😂 сезон. Посадила називається для себе. Поки кущі були маленькі то і ягід було не багато, якраз щоб поїсти, а цього року мега урожай
САМ_ТАКОЙ
• 16 июля 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Продавайте. Учора купляла у своєму місті 180 грн кг. Діти в захваті.
Це ж її продають відбірну, відкалібровану по розміру. У мене домашня є велика, є менші ягоди. Інколи зеленкувату зірву, вона під тим нальотом вроді стигла, а помиєш по різному буває. Хоча вдома вона до кінця дозріває.
В танке• 16 июля 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
З якого Ви міста?
Невгамовна шахиня• 16 июля 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
В день 8 літрів? Кайф! В літрі скільки ваги?
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Продавайте по 130, розберуть аж бігом
КаРаКаТиЦа• 16 июля 2023
Морозьте. Ця ягода нереально смачна навіть після заморозки. Одна з небагатьох,яка не втрачає смакових властивостей. Я її дуже люблю,але у нас дорого-180 гривень за кг і далеко не найкраща( може хоч трохи впаде в ціні, хоч кг 3 заморозити..
САМ_ТАКОЙ
• 16 июля 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Десь 600 грам
Чумачечая Весна• 16 июля 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
То по 100 продайте, а не по 200
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Я по 300 востаннє купила, біля дому по 570
САМ_ТАКОЙ
• 16 июля 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Може десь є підприємство і можна здавати?
Треба поцікавитись, я вже і знайомим пороздавала. Трохи шкода на підприємство бо вона абсолютно без хімії, але і не пропадати ж їй)
Невгамовна шахиня• 16 июля 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Десь 600 грам
Тю, це тільки мені на один зуб. Щось ви не особо їсте))
Скляна миша• 16 июля 2023
Ответ длявре_Динка
капєц,це яке місто?
вчора купувала по 150
САМ_ТАКОЙ
• 16 июля 2023
Ответ дляСкляна миша
її важко вирощувати? ніяк не ризикну
Не важко, але поливати потрібно часто, і ґрунт відповідний, тому доволі затратно
Ні грама• 16 июля 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
То продавайте.
КаРаКаТиЦа• 16 июля 2023
Ответ длявре_Динка
Та ні, Бог милував у нас не така ціна на неї. Вчора на базарі і в магазині бачила по 180,але на вигляд така собі, м´яко кажучи не дуже. Багато маленької, не першої свіжості
САМ_ТАКОЙ
• 16 июля 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
5 кг приблизно на один зуб? Я думаю, що якщо снідати, обідати і вечеряти нею буду тоді подумаю😂
Скляна миша• 16 июля 2023
Ответ длявре_Динка
Київ
теж вчора брала в Києві, Лівий берег, 150-180, в Сільпо по 190 брала, ціна тижня
Невгамовна шахиня• 16 июля 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
😂🤣😂 я думала всього 600