Встидаюся запитать• 2 часа назад
Бачили вже, що трапилось?
Угорщина знов заблокувала Україні вступ до ЄС. Петер Мад´яр наголосив, що прискореного вступу України у ЄС не станеться. Відкриття нових кластерів відбудеться першого вересня, але Угорщина наголосила, що і тоді заблокує вступ України до ЄС.
Греція у свою чергу заблокувала 21-й пакет санкцій, який хотіли накласти на РФ.
АяВсёЗнаю• 1 час назад
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Яка ж гарна у вас українська мова. Як у справжньої патріотки ’ не матрьохи’😂
Вам ждунихам, матрехам, плакальщицам за Януковичем за украинским языком спрятаться не удается
Щепотка_совести• 1 час назад
Ответ дляВстидаюся запитать
Навіть ніхто і не намагався нас туди брати. Ніколи
То чого ви засмутились і до чого тоді тема, якщо це і так зрозуміло?
Яжбоматусяблін• 1 час назад
Ответ дляВстидаюся запитать
Тоді вони будуть нам відповідати. Почнуть нашу логістику різати, експорт, торгівлю. Ми постраждаємо набагато більше за них. Куди вже більше. Припиніть думати як сомалійській пірат
А мы уберем из Закарпатья все что так или иначе связано с Венгрией.
Да_Я_Така_• 1 час назад
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Нас туди не пустять ніколи. Пора вже це усвідомити раз і назавжди. Яка різниця хто проти.
Але ж ціни на все, в тому числі на комунальні, будуть, як в ЄС. Бо цей процес вже пішов і його не зупинити.
Встидаюся запитать
• 1 час назад
Ответ дляЯжбоматусяблін
І тоді світове суспільство вжене нас у кам´яний вік. Шикарний план
Яжбоматусяблін• 1 час назад
Ответ дляВстидаюся запитать
Какое мировое сообщество, кроме самой Венгрии на Венгрию всем плевать!
Ліньки гуглить• 1 час назад
Ответ дляВстидаюся запитать
Удалено администрацией...
Встидаюся запитать
• 1 час назад
Ответ дляЯжбоматусяблін
Ви переплутали Угорщину з Україною
Пульт от линолеума• 1 час назад
Ответ дляВстидаюся запитать
Перемога за перемогою
Это очередной план Зеленского впридачу к уже имеющимся
Яжбоматусяблін• 1 час назад
Ответ дляВстидаюся запитать
Ви переплутали Угорщину з Україною
Это вам так хотелось бы.
Встидаюся запитать
• 1 час назад
Ответ дляЯжбоматусяблін
Это вам так хотелось бы.
Удалено администрацией...
Яжбоматусяблін• 1 час назад
Ответ дляВстидаюся запитать
Удалено администрацией...
Пес Патрон• 1 час назад
Я знаю главных врагов вступления Украины в ЕС: распив духов в инсте, бу трусы на олх, дешевая кока кола, Венгрия
Яжбоматусяблін• 1 час назад
Ответ дляВстидаюся запитать
Зелені боти вже набіжали. Ігноруємо
Удалено администрацией...
Да_Я_Така_• 1 час назад
Тобто євроінтеграційні закони і вимоги ми виконуватимемо, але в ЄС все одно не будемо. Це джек пот!
Грибной_Дождик• 1 час назад
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Нам туди і не треба. Стойло з обов´язковими шорами де за кожен крок в сторону штраф.
Яжбоматусяблін• 1 час назад
Ответ дляГрибной_Дождик
Денег кроме ЕС на восстановление почти никто не даст, поэтому другого выхода нет.
Марс атакує• 1 час назад
Ответ дляАяВсёЗнаю
Удалено администрацией...
А что, гав-гав анонима вернули? С какого ..
Пес Патрон• 1 час назад
Ответ дляЯжбоматусяблін
Их все равно стырят, поэтому пофиг
Пес Патрон• 1 час назад
Ответ дляМарс атакує
Гав гав так не общается ) у нее только а чому? А до чого?
виктория7аас• 1 час назад
Ответ дляАяВсёЗнаю
Ничего особенного не случилось.
Это всегда было предметом торга, никогда не шло не гладко.
Со всеми договорятся - и с Венгрией, и с Грецией. Кинут им для этого какой-нибудь кусок.
А типа Венгрии нате вам Закарпатье только в ЕС нас возьмите, не удивлюсь только что это даёт членство в ЕС убить остатки экономики
Встидаюся запитать
• 1 час назад
Ответ дляПес Патрон
Вона на російську інколи переходить
Я не чарівниця вам• 1 час назад
Ответ дляАяВсёЗнаю
Від страху вже не знаю куди бігти 😂😂😂
Яжбоматусяблін• 1 час назад
Ответ дляПес Патрон
Их все равно стырят, поэтому пофиг
Вы знаете кто в Польше сейчас наибольшие противники разлада с Украиной? Строительные гиганты, которые наметили себе огромные заработки на восстановлении Украины. Нашим почти ничего не дадут на руки.
Грибной_Дождик• 1 час назад
Ответ дляЯжбоматусяблін
До восстановления еще дожить необходимо. А Европа прикрылась Украиной как щитом и выдает по чайной ложке.
Яжбоматусяблін• 1 час назад
Ответ дляГрибной_Дождик
Нифига себе по чайной ложке, 90 миллиардов евро.
Встидаюся запитать
• 1 час назад
Ответ дляЯжбоматусяблін
70 з них залишаються у ВПК самого ЄС, а віддавати буде усі дев´яносто Україна. Афера