САМ_ТАКОЙ• 16 июля 2023
Що робите з лохиною?
Їсти свіжою само собою, але я не можу харчуватись одною лохиною😅 заморозка? Джем? Читала що вино можна) поділіться смачними рецептами. Цього року дуже рясний урожай
САМ_ТАКОЙ
• 16 июля 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
😂🤣😂 я думала всього 600
😂😂😂 600 в літрі. В день від 8 літрів зараз)
Невгамовна шахиня• 16 июля 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Це жесть))
Лялька в колисці• 16 июля 2023
Ответ длявре_Динка
Ну ви б поїхали через півміста купувати? Я ні.
Тому купую да стільки за скіл ки підвернеться під рукою
+- цена одна по городу. Нет по 300 сейчас в сезон, а по 570 и подавно
Лялька в колисці• 16 июля 2023
Ответ длявре_Динка
Тиждень тому купувала. Можливо за тиждень ціна змінилась
Ну да, неделю назад 250-300 было
САМ_ТАКОЙ
• 16 июля 2023
Ответ длямадам Везувий
А яке місто? Несіть на базар
Хех, на той базар час треба мати) всі на роботі, чи думаєте можна перекупам здати?
мадам Везувий• 16 июля 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Та перекупам шкода віддавати, можете ще в групіміста, на фб дати оголошення, про місто я не дарма спитала, я в дрогобичі, купила б
САМ_ТАКОЙ
• 16 июля 2023
Ответ длямадам Везувий
Я з Дрогобича😂
САМ_ТАКОЙ
• 16 июля 2023
Ответ дляinna5577
Отак і буває, продасте? Якщо що, напишіть в лічку
Написала)
Гореотума• 16 июля 2023
Ответ длявре_Динка
В АТБ уже недели две точно по 180. Очень хорошая, крупненькая, вчера вот только брала
Ответ дляГореотума
Я купую лише у себе на шляху. Я не їджу кудись за фруктами.
Минулого тижня заїхали повечеряти в тайський привіт, на виході побачили ларьок з фруктами, от і купила по 300 за пару днів ло цього купувала по 570 по дорозі з тренування додому
Можливо за тиждень дійсно ціни так змінилися
Сходжу завтра на тренування, зверну увагу
Глас_Народа• 16 июля 2023
Ответ длявре_Динка
Я по 300 востаннє купила, біля дому по 570
В Сильпо и АТБ по 190, на лотках по 200
Глас_Народа• 16 июля 2023
Ответ длявре_Динка
Да она везде уже подешевела, сезон начался, никуда не надо ехать)
котопёс• 16 июля 2023
Странные тут цены пишут. В Киеве по 160. Я по 140 купила в пятницу. Дороже 160 не видела
котопёс• 16 июля 2023
Ответ длявре_Динка
На либідській біля овшена в підземці по 200-250 сьогодні побачила
Ну так это подземка. Там где можно купить и другие овощи выносная торговля на районах она по 160.