Вся в кредитах• Изменено 16 июля 2023

Во Львове поесть где?

Спасибо большое девочкам, кто посоветовал палитра смаків в Ужгороде, вся семья выдохнула после суток в дороге.

Теперь подъезжаем во Львов и нужно такое же заведение, типа столовой, возле ЖД
Посоветуйте, кто знает.
Marynavladi• 16 июля 2023
Час поїсти, ошибочка вышла, их закрыли
Фиктивная• 16 июля 2023
Там нічого такого нема. Все одно їхати в центр
автор Вся в кредитах • 16 июля 2023
Ответ дляФиктивная
А довго їхати? З чемоданами і сумками, Не дуже зручно
Фиктивная• 16 июля 2023
Я думала ви на машині. Зара гляну
автор Вся в кредитах • 16 июля 2023
Ні, вже потягом, машину в Ужгороді лишили, далі або спати або їхати
Фиктивная• 16 июля 2023
Там тільки хіба що Челентано нормальне поруч з жд. Але якщо ви на трамваї підʼїдете в центр, там буде набагато прикольніше, може і речі поздавайте в камеру
Майена• 16 июля 2023
Ответ дляФиктивная
А можете якийсь заклад у центрі порекомендувати, щоб і смачно і не дуже дорого
Фиктивная• 16 июля 2023
Ответ дляМайена
В якому стилі?
Сірничок• 16 июля 2023
Біля ЗД біля кінцевої трамваїв можна поїсти, там 3 чи 4 поверховий будиночок. Правда ми там тільки каву брали поки чекали на трамвай, але на вищих поверхах точно було якесь харчування. Є ліфи
Фиктивная• 16 июля 2023
Ответ дляМайена
Добрий друг це паб з піцею
Майена• 17 июля 2023
Ответ дляФиктивная
Добрий друг це паб з піцею
Дякую, що написали, бо я вчора відволіклася і забула про своє питання)))
Фиктивная• 17 июля 2023
Ответ дляМайена
Яке взагалі вам хочеться місце? Якщо саме по пиву, тоді Човен
Сама собі лікар• 17 июля 2023
Ответ дляФиктивная
Та ні, пиво як раз і не цікавить. Ми з дитиною будемо проїздом і місці, хотілося трохи прогулятися центром і просто перекусити щось. Можливо, піцца те що треба)
Фиктивная• 18 июля 2023
Промінь, вам там теж буде не скучно