Пупуговка• 16 июля 2023
Чим займаєтеся у вихідні?
Я - шопінгом, прогулянками центром і парками
Ввечері ще піду гуляти, хай трішки спаде спека
Байрактарна• 16 июля 2023
Зранку битовуха- наварити поїсти тощо, з обіду чоловік відвіз на озеро- пляж; потім поїхали по магазинам, зараз приїхали з парку- катали на роліках з дітьми (я теж, маю роліки). Вижата як лимон.
ПотеряласЯ Я...• 16 июля 2023
С утра тренировки в спортзале, днём с ребёнком много гуляем, сейчас сидим на балконе и едим мороженое. Я пью шампанское, ребёнок сок )