Соображалочка• 16 июля 2023

Що дитині даєте в прикорм «эдакое»

12міс
Ніфіга не хоче
Ягоди вибирає, а потім сидить блимає очима
Гербарія сушу• 16 июля 2023
Авокадо
Organic• 16 июля 2023
Малину, чорниці, лохину в блендер із сирочком злагода. Їла б цілий день
ПАЦАНКА О• 16 июля 2023
Ответ дляГербарія сушу
Авокадо
З лососем і овсяномлинцем))
Organic• 16 июля 2023
Блендером ті ягоди і банан щоб солодке було
автор Соображалочка • 16 июля 2023
Взагалі не скаржилася раніше, їла більш менш
Був по типу блв
Потім я здалася і кашу давала сама ложечкою
«Суп» ее їсть, я її розумію (двічі варила варево з овочів на воді і блендерила)

Як дати макарони, наприклад. Щоб смачно. Яку можна підливу? Щоб не просто тісто ж дать.

Ну і свої варіанти. Дякую
автор Соображалочка • 16 июля 2023
Ответ дляOrganic
Ото раніше сир вона їла от прям завжди. Був як виручалка.
А всьо
автор Соображалочка • 16 июля 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
З лососем і овсяномлинцем))
Лососем? Соленим?!
Чи тушеним?🤮
Басноплетка• 16 июля 2023
Ну так всё что сами едите и ей давайте, без излишеств конечно типа кабачка с майонезом.
автор Соображалочка • 16 июля 2023
Ответ дляOrganic
А їсти що)
Це вона і так кушає. Банан здоровий увесь. Ягоди теж
автор Соображалочка • 16 июля 2023
Ответ дляБасноплетка
Я задовбалась готувати
Шо не приготую, все одразу закінчується
Собі маринуємо, їй не дасиш таке
автор Соображалочка • 16 июля 2023
Ответ дляБасноплетка
Як готую, стоїть в ногах і ниє, висить на ногах, кроку ступить не можна.
Не можу прибрать бо ниє
Шо з дитиною, хз😭😭😭
Мішечок щастя• 16 июля 2023
Едакого не давала нічого, в 12 місяців вже не буде нічого страшного, якщо скуштує щось з дорослого столу.
Басноплетка• 16 июля 2023
Ответ дляСоображалочка
Я задовбалась готувати
Шо не приготую, все одразу закінчується
Собі маринуємо, їй не дасиш таке
Мясо маринуете? Ну оставьте ей кусочек чистый и закиньте рядом запекаться, или вариться. Суп варите, просто соли меньше, взрослые себе в тарелке досолят.
Подливку из того же мяса к макаронам сделайте, чуть лука морковки, на воде, туда мясо мелким кубиком и на макароны, можно блендером перебить.
автор Соображалочка • 16 июля 2023
Ответ дляБасноплетка
Даже рецепти дитячого не можу спокійно пошукать бо приходить і лізе на голову і звбирає телефон
Пішла гулять з папою своїм зараз, то я от ход коньом хотіла, щоб мені одразу готове рішення хтось дав. А мені пишуть оно авокади і солодке😭😭
Басноплетка• 16 июля 2023
Ответ дляСоображалочка
Не можу прибрать бо ниє
Шо з дитиною, хз😭😭😭
Есть она хочет) вкусное, а не суп пареный) ну вы бы сами такое ели?
Басноплетка• 16 июля 2023
Ответ дляСоображалочка
Запеканку из кабачков сделайте, ей брусочками порежьте её, взрослым со сметаной можно.
Ну вот вы сами что семье готовите, какое примерное меню?
Басноплетка• 16 июля 2023
Что вы ей предлагали ещё? От чего отказывается?
автор Соображалочка • 16 июля 2023
Ответ дляБасноплетка
Да, мясо
Та робила їй, брала шматок, його на 6-7 пластин, обжарила, лук-моркву туда, потім водички , спецій, 30 хв тушкувала
Но всьо. Перестала їсти. Не хоче
Тільки омлет їсть сама руками. Та гречку з маслом або кашу типу кукурузної й вівсяної з ягодами з ложки (я даю, а вона іншою ложкою тренується. Но вона пальцями ягоду дістає, коаде в ложку і їсть, дурить мене)
автор Соображалочка • 16 июля 2023
Ответ дляБасноплетка
Та не їла б я)) я розумію. За пів-року два пази того і зробила. Хоча свекровь волає а яяяяяк без сууууупчикааа ааааааа
автор Соображалочка • 16 июля 2023
Ответ дляБасноплетка
Хуюпчика, блін. Як як, отак
Смайлик• 16 июля 2023
Ответ дляСоображалочка
Хуюпчика, блін. Як як, отак
может паштетов каких мясных?
Басноплетка• 16 июля 2023
Ответ дляСоображалочка
Да, мясо
Но всьо. Перестала їсти. Не хоче
Добавьте ещё разных овощей в мясную подливку, может вид мяса поменять.
Сделайте ей запеканку мясную, по типу котлет, но так чтоб ей удобно этот кусочек было в руку брать.
Басноплетка• 16 июля 2023
Суп сварить вкусный, на бульоне, без зажарки, с крупой которую она любит, морковь туда цветочками повырезайте для интереса)
Басноплетка• 16 июля 2023
Борщ, как вариант, это тоже вполне себе овощной ’суп’
автор Соображалочка • 16 июля 2023
Ответ дляБасноплетка
А шо, як іі робить? Потерти, яйце туда і борошно?

Та шо. Я мясо мариную і в рукав, само швидко. Якийсь гарнір і простий салат овочевий. Вечеряємо тільки.
Також сирники морожу одразу багато, щоб чоловіку на сніданок перед роботою. Та й усе. Іноді бутери їсть з чаєм взагалі. Іноді вечірнє мясо з гречкою. Не густо. Іноді як дитина не ниє, то ще щось нове - сьогодні спаржеву фасоль по-азіатськи робила - з вечора відвариоа, а сьогодні з луком і перцем в соєвому протушила. Іноді борщ ще. Дитина борщ вроді починає їсти, но пару ложок і все
Organic• 16 июля 2023
Ответ дляСоображалочка
Не можу прибрать бо ниє
Шо з дитиною, хз😭😭😭
Де ваш чоловік?
Organic• 16 июля 2023
Ответ дляСоображалочка
А всьо
Не їсть - то не голодна
Перестаньте бігати із ложкою. Захоче - поїсть
Але зараз мені скажуть, що дитина з голоду помре, отримає гастрит і виразку шлунку
автор Соображалочка • 16 июля 2023
Ответ дляБасноплетка
Від котлети, від запіканки з бананом, від каш час від часу даже із ягодами іі любимими, від огірка, помідора, спаржі-квасолі. Суп я взагалі мовчу. Від кабачка, сирника з ізюмом подрібненим. Гарбуза і цвітноі/брокколі, від капусти тушеної, від картоплі простої
Любить окрошку. З окрошкою пропихнуть можу все
Басноплетка• 16 июля 2023
Ответ дляСоображалочка

Да, на тёрке, яичко и мука. После то как натрете подождать минут 15, и от жидкости отжать.
автор Соображалочка • 16 июля 2023
Ответ дляСмайлик
может паштетов каких мясных?
Може
В чом там суть - вершки додать?