Сиренькая• 17 июля 2023
Порадьте мамолога (Київ). Раніше ходила до Паукової
Дівчата, порадьте будь ласка толкового мамолога.
37 років, дуже великі груди. Був сильний удар, наразі прощупується щось тверде в цьому місці. Болить.
До цього тричі була у Паукової, але щойно прочитала що пані Валентини, нажаль, не стало...(((
Буду дуже вдячна за контакти толкового мамолога
Винник• 17 июля 2023
Ответ дляХачапууури
Залежить від того з чим ви прийшли до лікаря. Судячи з вашого опису, вас багато хто не влаштовує. Можливо через іншу причину. Але ж у кожного свої проблеми та своє бачення їх вирішення. Я не захищаю лікаря, просто говорю як є. Кожному своє та свій підхід. Не думаю, що багато відгуків фальшиві, просто не всі дотошно обирають собі спеціаліста. Особливо по духу, як робите це ви. Тому що це не той лікар, до якого ходиш кожні пів року, як до гінеколога. Тому і складно зробити висновки про якісь непрофесійні здібності, бачачи одного разу. Допоміг/ла - це супер і відгук гарний. Не допоміг/ла - не заслужив лікар гарний відгук. Це життя.
Я обираю лікарів і оцінюю їх роботу !!! лише по результату, не перекручуйте мої слова, що я прискіпуюсь, чи обираю лікарів по зовнішності чи по іншим параметрам. Мене це взагалі не цікавить. І ще раз наголошую, що пишу про свій досвід, а ви намагаєтесь мене в чомусь звинуватити. А в цілому вже 100 раз переконуюсь, що на цьому форумі не портібно нічого писати. Бо щоб не написав, тебе зроблять винною, перекрутят твою пораду і почнуть писати, що всі проблеми в тобі. Ок, мені байдуже на вашу думку!
Хачапууури• 17 июля 2023
Ответ дляВинник
Та мені теж байдуже! Робіть як хочете і ходіть до кого хочете. Але ж не чіпайте іншу думку. Ви самі вчепилися в мій коментар. Добре почитайте. Всіх розкритикували, тому і критику теж сприймайте. Хоча я вже декілька разів написала - у кожного свій стан і своє бачення лікаря! Напевно читаєте ви теж по особливому, як і спілкуєтеся.