NLafazan• 17 июля 2023

Смарт годинник для дитини

Чиї діти користуються таким годинником? Який у вас? Чомусь дуже важко обрати.
Э-велин@• 17 июля 2023
Не переймайтесь так. Купить б/у. Дети не сильно ответственные, постоянно не носят, то забыли зарядить, то валяется, то не носят совсем. Берите любой
Тыква2016• 17 июля 2023
В школу зручно
LenakaBro• 17 июля 2023
Може хто порадить смарт браслет, дивлюсь ксяомі, то яку серію? 7 не тягну по грошах, і ще, є підробки, чи варто, в плані чи вірно вони показують оте все? Дитині 10 років, носить речі нормально.
nat_awka• 17 июля 2023
У нас вже рік AmiGo.
Свою функцію виконує. Можна відслідкувати на мапі де дитина, зробити фото з годинника у реальному часі (тобто видно що навкруги дитини) ну і звичайно груповий чат є.
*Ксюха*• 17 июля 2023
Еларі у нас був, і є ще, але вже не носить. То вроді москалі робили іх(
Зараз такий купили https://rozetka.com.ua/amazfit-gts-4-mini-moonligh... але то до телефона підключати треба.
Afina-2908• 17 июля 2023
Часы были Хiaomi, валяются, захотел фитнес - браслет от Xiaomi(он недорогой), нравится и носит
LenakaBro• 17 июля 2023
Ответ дляAfina-2908
Яка модель? Не дорогий... бо 7 глобал коштує 1800.
Daria0000• 17 июля 2023
Заморачивалась как и вы. Купила в итоге самые обычные q50. Прослушка работает, неолокацию показывает, звонки работают. Больше ничего и не нужно было. Все равно через год начала с телефоном ходить
Daria0000• 17 июля 2023
Ответ дляAfina-2908
Смарт же от телефона работает. Я так поняла, что часы нужны вместо телефона