А я с Рио-де-Житомира!• Изменено 17 июля 2023
Дівчата, хто ходив на знайомства/побачення вживу?
Реальний досвід, відгуки? Пішли б ще?
В мене процес розлучення. Важко зараз. Хочу відволіктися. Є ідея піти на такий захід. Не хочу онлайн знайомств. Чи є бажаючі скласти компанію? Подружкам знижки :) київ
А я с Рио-де-Житомира!
• 17 июля 2023
Ответ дляЗновЗдоров
вживу? А як ще можна - як зомбі?)))
Може таки наосліп?
Хай буде наосліп. Ідея в тому що люди одразу зустрічаються в рамках заходу оффлайн,вживу і спілкуються по черзі один з одним. За умов взаємного співпадіння симпатій вам надсилають контакти одне одного
ЗновЗдоров• 17 июля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
швидкі знайомства це зветься, спід-дейтінг.
Ні, я не настільки контактна, шоб це витримати)
ОбережнаЯ• 17 июля 2023
казали, що багато бажаючих жінок і мало чоловіків, тому багато з чоловіків там актори, нічого особистого - лише бізнес))
вкрации• 17 июля 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Співчуваю вам
А я с Рио-де-Житомира!
• 17 июля 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Ого... Не очікувала, що і тут обман
Квітка папороті• 17 июля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Ого... Не очікувала, що і тут обман
так вход же платный, чтобы его отбить - дамам подсаживают подсадных....селезней
А я с Рио-де-Житомира!
• 17 июля 2023
Ответ дляКвітка папороті
Чомусь було уявлення, що охочих чоловіків більше. Вартість входу для чоловіків вища
Квітка папороті• 17 июля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
так подсадные и не платят, это видимость
Ку-кусик• 17 июля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
В наш час? Я б на таке не сподівалась. Зараз і проститутки не користуються попитом мабуть, тому що є сайти знайомств. Безкоштовно і з різними) Для чого чоловікам це?)
Nelly-4875• 17 июля 2023
Ну какой нормальный, самодостаточный, занятый, успешный мужик пойдет на такую хрень? А? Ни одного из своих мужчин даже представить не могу на таких мероприятиях. Покрутили бы пальцем у виска на такие предложения. И слава богу. Охотно верю, что туда зовут актеров. Ну и может «шо попало неудачное» само туда прийдет.
А я с Рио-де-Житомира!
• 17 июля 2023
Ответ дляNelly-4875
А нормальні, самодостатні, успішні думаєте сидять онлайн чи їм не потрібні знайомства?
Як раз онлайн це втрата часу як на мене.
Пару тижнів тому двоє таких як ви кажете хотіли познайомитися зі мною прямо на вулиці. Я була занадто скромна та відмовила. Зараз жалкую
Нервогенератор• 17 июля 2023
Сходіть, нічого страшного там намає. Приходять різні люди, багато айтішніків, бувають іноземці. Є дві вікові групи. Акторів там немає, є просто деякі що постійно ходять поспілкуватися, або кому важко знайти пару. Зазвичай коли не вистачає однієї-двух людей для парного числа, їм дають скидку, щоб прийшли, вирівняли співвідношення.
А я с Рио-де-Житомира!
• 17 июля 2023
Ответ дляНервогенератор
Дуже дякую за відповідь ) Ви знайшли так пару? Бачила кількість закладів з такими побаченнями, тепер буду думати куди піти
Нервогенератор• 17 июля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Так, було декілька відносин і багато побачень) Як на мене, такий спосіб набагато комфортніший за сайти, бо загалом туди приходять хто хоче познайомитись (хоча є і такі що просто поспілкуватися), тож не витрачаєш час на ілюзії які виникають при спілкуванні через сз.
А я с Рио-де-Житомира!
• 17 июля 2023
Ответ дляНервогенератор
А що підкажете щодо організатора? Були а одному місці чи різних?
Дивлюсь, спід дейтинг рекламують кілька сайтів
Нервогенератор• 17 июля 2023
Так, в одного організатора (здається тетатет). Вони з різною ціною, і в кінці по бажанню хтось грає в мафію, хтось в аліас, десь навіть танцюють. Думаю різниці великої не буде. В одних близько 10 пар, в інших 20-30. Порада - ідіть в будь-яку, наприклад де є акція, чи найближча дата. Або де фото ресторану сподобається)