Бесконечность-не предел• 17 июля 2023
Про імена)
Я помітила, що особливо зараз, як батьки не назвуть дитину, до імені обов´язково приколупаються, перекрутять і перевернуть так, шо очі на лоба вилазять. Цікаво, чи є такі імена, які подобаються їхнім власникам і до яких ніколи в житті не придовбуються?
Ума Палата• 17 июля 2023
Ольга 🥰
Все життя отримую лише компліменти щодо свого ім´я. Подружки доньок поназивали так, хоча досить не сучасне.
Ума Палата• 17 июля 2023
Ответ дляСиреневенькая
Есть. Я. Виктория. Нравится с детства. Никак не перекручивали.
В мене подружка з таким іменем. Весь час ображається, що Вітою називають, а вона Віка) А вас як скорочено кличуть?
З царем в голові• 17 июля 2023
Тетяна, Ольга, Ирина, Инна, Мария, Анна. Як їх перекрутити?)))
Михайло, Іван, Андрій, Олександр, Сергій. А ці як?
Xвостокрутелка• 17 июля 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Син мій Костянтин,називають Котя або Кіт.Це не образливо😻
Я сама свого так називаю) ну ще плюс купа похідних
Бесконечность-не предел
• 17 июля 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Перекручують більш зараз сучасні імена
Можу брикнути• 17 июля 2023
Я Марина. Ніяк не перекручують. Нормальне ім’я. Мені завжди подобалося.
Бувають, звичайно, розумні, які Машею намагалися називати. Але я на дивних людей не звертаю уваги
Ума Палата• 17 июля 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Одне знаю - Сірожа 😂
Можу брикнути• 17 июля 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Перекручують більш зараз сучасні імена
які?
фрау Гітта• 17 июля 2023
Я Інна. Люблю своє ім´я. Чоловікам моїм воно теж завжди до вподоби було. Не перекручують, тільки Інночкою можуть назвати.
Прагматик флегма• 17 июля 2023
Ответ дляПодвійна веселка
О, у нас друг детства Кот))) Если случайно Костей назовешь - не откликается))) Прикольно.
У меня Всеволод. Все кличут Севычем. На Севу не реагирует)))
Невидимка• 17 июля 2023
Ольга. Обожаю свое имя с самого детства. Множество производных и все чудесные. Мужу тоже очень нравится. Предлагал нашу доченьку так же назвать, когда мы ее ждали.
хутряна володарка• 17 июля 2023
Ответ дляМожу брикнути
Поддерживаю. Я тоже Марина. Люблю свое имя. Ни в саду, ни в школе не было тезок.
Как не склоняй имя, грубо не получится.
Бесконечность-не предел
• 17 июля 2023
Ответ дляхутряна володарка
Как не склоняй имя, грубо не получится.
У мене подруга Марина, чомусь ненавидить просто його. Говорить, що це найгрубіше ім´я. Сама не розумію чому.
ХикориДикори• 17 июля 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Ирка-дырка. Иван-болван. Андрей-воробей. Сашка-какашка. Сергей - сэр Гей