Наивная Хо• 17 июля 2023
Розлучення триває 3 міс.
Подала заяву на розлучення (через суд, є діти) в червні, судовий розгляд призначений на вересень - це такий тривалий процес?
Яжемать Мне можно• 17 июля 2023
Лето,судьи в отпуске. Никто чужих дел брать не хочет. У меня копеечное дело тянули полтора года. То судья болеет,то отпуск,то перенесли
Виниловая пластинка• 17 июля 2023
Як адвокат скажу, що це нормально. У мене справи призначаються один раз в 2-4 місяці. Судді завантажені, зараз ще й час відпусток