Тракторні війська• 17 июля 2023

Завжди був високий тиск, а тепер почав падати

Я прям відчуваю, як в голові шумить і руки важкі стають. Вранці пью ліпрозид, може вони дуже сильні. Але падає і вечером
Неробименінерви• 17 июля 2023
Ответ дляТракторні війська
Якщо причина в холестерині - статини допоможуть?
Почки на узі перевірити? А надпочечники як?
Останнє ні.
Статины его снизят, но сосуды они не очистят. Главное тут это диета и образ жизни.
Просите у семейного доктора направление на обследование, так будет проще.
автор Тракторні війська • 17 июля 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Спочатку УЗД судин шиї, якщо винайдуть бляшку а/с, або ознаки атеросклероза, будуть зміни на аналізі ліпопротеїди фракційно, призначать статин.
У мене велика нестабільна напівциркулярна бляшка у ділянці біфуркації правої сонної артерії (та бляшка, що швидко росте, лопається і перетворюється в тромб). В листопаді 2022 р. проходила УЗД, так не можу наважитися приймати статин. Є зміни і на УЗД серця.
А шо з тією бляшкою робити?
Ворожу на каві• 17 июля 2023
Я последние 2,3 дня слышала от своих знакомых что давление упало. Может что то в атмосфере
Мама всегда гипертоник была.
Карма хамелеона• 18 июля 2023
Ответ дляТракторні війська
А шо з тією бляшкою робити?
У мене нестабільна бляшка, тому потрібно приймати статин, щоб стабілізувати бляшку. Статин не приймаю, тому що у складі є лактози моногідрат, а у мене непереносимість лактози. Я знаю про серйозні наслідки. Сказали раз у рік проходити УЗД судин шиї для контролю. На видалення бляшки, якщо буде потрібно, немає грошей, бо це дорого коштує. Купила рослинний статин ФітоСтатин, ще не приймала. Вага - норма. Лише зміни у ЛПНЩ та ЛПВЩ.

Бляшки бувають двох видів - стабільна і нестабільна. Стабільна бляшка (холестиринова) росте повільно багато років і несхильна до розриву. Нестабільна бляшка (як у мене), ліпідна - відноситься до високого ризику формування тромбів (швидко росте, розривається, потім формується тромб).
Карма хамелеона• 18 июля 2023
Ответ дляТракторні війська
Не перевіряли. Але бляшки є над очима
Це може бути пов´язано з холестерином. Тому здайте аналіз на ліпопротеїди фракційно (холестерин, ЛПВЩ, ЛПНЩ, ЛПДНЩ, тригліцериди). Також пройдіть УЗД судин шиї і голови + УЗД серця. Атеросклероз не тільки у судинах шиї може бути, але і в аорті.
sky-labs• 18 июля 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Гомоцистеин сколько?
Омегу, лецитин (или холин), урсокислоту принимаете?
sky-labs• 18 июля 2023
Магний принимаете?
Это первое что нужно для нормализации давления.
Карма хамелеона• 18 июля 2023
Ответ дляsky-labs
Гомоцистеин сколько?
Аналіз на гемоцистеїн ніколи не здавала. Прочитала про цей аналіз, важливий. Але лікарі ніколи не згадували... Лише на ліпопротеїди фракційно здавала, холестерин - норма або оптимальне значення, зміни в ЛПНЩ та ЛПВЩ.
Про Лецитин читала, але не приймала.
Такий підійде препарат - Лецитин капсули по 500 мг https://tabletki.ua/uk/Лецитин/1025489/?
У складі цього препарату Лецитин є також вітаміни Д і К, які мені потрібні. Також написано, що ’Лецитин є найважливішим структурним компонентом клітин мозку...’, а у мене є вогнища у речовині мозку.
Омегу пробувала приймати, але не змогла.
автор Тракторні війська • 18 июля 2023
Ответ дляsky-labs
Магний принимаете?
А в якому дозуванні треба і який?
sky-labs• 18 июля 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Про Лецитин читала, але не приймала.
Такой лецитин можно, но если есть проблемы как вы описываете, то дозировку нужно увеличивать до 5г.
Можно заменить сырым желтком яйца из глазуньи
Почему не смогли омегу?
Ешьте 2-3 раза в неделю скумбрию, как полноценную замену
sky-labs• 18 июля 2023
Ответ дляТракторні війська
А в якому дозуванні треба і який?
Дозировки должны быть лечебные, это может быть 800мг и даже 1000.
Формы сочетайте в течение дня: цитрат, глицинат, малат, хлорид.
Для более быстрого восполнения дефицита - магниевое масло на тело на 15-30 мин из соли бишофита 1:1 с водой
Карма хамелеона• 18 июля 2023
Ответ дляsky-labs
Почему не смогли омегу?
Дякую