Карапулька• 18 июля 2023

Смотрю все блогеры в таких топах без лифчика

Как голые. Под него типа не модно лифчик? А если грудь большая?
Вам нравится такая ткань?
Дівчина заглядєніє• 18 июля 2023
А мене ще уміляють лосини чи вєлосіпедки і обов´язково вареник торчить. І так шо в рекламних фотках, по по вулиці ходять... ну, таке
А в спортзал ще ходять в лосінах, що в дупці сидять.

Комиссия50%• 18 июля 2023
Ответ дляСкумбріяП8
О , я тоже лиф перестала носить почти полностью, хз почему, просто так нравится , комфортно
Везе, я навіть таке не можу вдягнути( бо як вдягаю топ, то як зі сторінок чоловічого журналу 😢. Я сама маленька, а розмір грудей 4ка повна. Вчора вдягнула топ футболка, і це ппц, в основному оверсайз футболки ношу.
Шопингмонстр• 18 июля 2023
Ответ дляСкумбріяП8
О, ну у Вас ще нормально👍
Темна футболка, не облягає, тканина не тонка. Все гармонійно і не пошло
всемВсёИмного• 18 июля 2023
хожу в лифчике , грудь не позволяет , такие топы без лифов нравятся но если ткань хорошая плотная , если тонкая и светится - выглядит не очень на любой груди
Паратруперсупер• 18 июля 2023
Ответ дляСкумбріяП8
ужос на вигляд) але головне шо зручно. Я б теж не носила ліфчик, якби груди однакові було. Бо одна практично сосок на тілі без жирового наповнення, а друга 1 розмір..дуже виділяється, великий комплекс через це..
Полонянка SexShop-а!• 18 июля 2023
Ответ дляШопингмонстр
Не впливає наявність ліфчика на відчуття спеки, це лише один зайвий шар одягу - як труси під штанами
Ну всьо, знімаймо ще труси свабоду во всьом а шо? Шо це нас повсюди ущємляють?
УраганнаЯ• 18 июля 2023
Ответ дляКоко На Страже
Девочки, а вот так пойти на улицу кто смелый??
ого )))таких нету))

БезВзяток• 18 июля 2023
Я не ношу лиф, грудь маленькая, но вот прям такое обтягивающее правда не ношу. Футболки, платья, сарафаны.
Полонянка SexShop-а!• 18 июля 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Ну Вам гарненько і дуже личить
На границе• 18 июля 2023
даже промо фото бренда - модель без белья.
но мне все равно кто как ходит) у меня так же соски так же торчат и в белье, потому что я ношу лиф не формованный и без поролона.
Карамбулкул• 18 июля 2023
Ответ дляШопингмонстр
Вам не впливає, мені впливає. Кого не влаштовує може відвернутися
Полонянка SexShop-а!• 18 июля 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Та Ви шо, на аліку ще продаються спеціальні накладухи шоб більше було як воно там називається верблюжья лапка чи як
Шопингмонстр• 18 июля 2023
Ответ дляКарамбулкул
Чого це - відвертатися? Я раздивлятися люблю . Вам що, шкода?
Паратруперсупер• 18 июля 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
я знайшла чому така назва піпец)) в мене теж були невдалі покупки лосін таких..носити соромно в залі))
Коко На Страже• 18 июля 2023
Ответ дляГага Газу
Що там блогєри?? Он даже маделі є такі.
Але ж це не значить що це гарно
Жалуємся на фото всей Советчицей
Они должны убрать
КапитанльнаЯ• 18 июля 2023
Я хожу всегда без верхнего белья . И мне 47
очки_ннадо• 18 июля 2023
Ответ дляШопингмонстр
Я ще пам’ятаю часи коли у нас всі ходили без ліфчиків і дуже дивно було коли приїхала до нас в гості американка яка завжди під майку з тонкими бретелями вдягала бюстгалтер. Це був десь 97 рік. А потім я з подружкою поїхала до Словаччини і там всі в ліфчиках))), а мы як шльондри якісь 😂
Блин, я такого не помню.
Я начала лифчик носить в 1988ом.
Все мои знакомые женщины были в лифчиках .
Да будет так• 18 июля 2023
Жінка має право ходити без білизни. Але потрібно розуміти що є певні норми дрес-коду. На ділову зустріч я б такий топ не вдягла. Сама ношу більш приталені. Груди не просвічує, але обтягує. Для прогулянок по місту все ок.
Galina_vinsport• 18 июля 2023
Я бы с радостью в таком топе без лифона ходила, но не судьба.. жарюсь в нем и в +30

Не пью, не курю• 18 июля 2023
Ответ дляКоко На Страже
А че не так?))) Там +35. Ей жарко и вообще так комфортно. Она не для привлечения внимания, она для себя)))
Царевна_несушка• 18 июля 2023
Я вчера лицезрела деваху в таком, грудь специфическая, у неё даже название есть, но я не помню, вопчим, длинные такие сиси, не обвисшие, а именно длинные и в разные стороны смотрят... Ну как бЭ молодость и дерзость это отлично, но и себя надо немножко критично оценивать... А как все это металось в этом топе, ох..
Коко На Страже• 18 июля 2023
Ответ дляДа будет так
Якщо не пропустять, то так, все інше можна )
Заикальница• 18 июля 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
Да что там блоггеры, сейчас на улице каждая третья девушка, наверное, без лифчика. Сама хотела спросить, что за тренд такой?
Тренд називається спека
Заикальница• 18 июля 2023
Ответ дляШопингмонстр
А ви фізику прогуляли в школі чи що?
Зайвий шар одягу=тепліше набагато.
Заикальница• 18 июля 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Як добре мати поганий зір, ані вареників чужих не розглядаєш, ані сосків, всі навколо красиві ходять.
Шопингмонстр• 18 июля 2023
Ответ дляочки_ннадо
Блин, я такого не помню.
Я начала лифчик носить в 1988ом.
Ну як же , було. Я маю на увазі влітку під майки, якось було нєпристойно щоб були бретельки видно, да і сам ліфон також. Потім згодом з’явилися силіконові. Точно, я в серпні 97 році поїхала за кордон в інтернаціональний табір і тільки наші дівчата були були без ліфчиків.
Качка в тапцях• 18 июля 2023
Ответ дляКарамбулкул
А вам в 35 в лифчике комфортно?
Мне например без ливчика не комфортно, даже дома не снимаю
Цигарний шланг• 18 июля 2023
Ответ дляКоко На Страже
О май гад Тепер ці ареоли розміром з блюдце будуть мені в страшному сні снитися! За що ви так з людьми???
Чемодан-Вокзал-Майами• 18 июля 2023
Вдома без, на вулицю бра вдягаю, без кісточок та застібки. Дуже зручно і пристойно. Але у мене маленький розмір , тримати нічого не потрібно.
Шопингмонстр• 18 июля 2023
Ответ дляЗаикальница
А ви фізику прогуляли в школі чи що?
Зайвий шар одягу=тепліше набагато.
Розкажіть це арабам в ОАЄ, бедуінам в Єгипті, таджикам і іншим жителям Центральної Азії. То ви з фізикою посварилися 😆