Поліцейський патруль• 18 июля 2023
А ви з відпусткою цього року?
Я як впряглась ще рік тому на працю...то досі і "тягну плуг", мало того що заощадження всі витратила так ще і в мінус пішла - вже кредит невеликий є, треба віддавати. Відповідно без відпочинку цього літа ((( (впо)
Зубачистка• 18 июля 2023
Йду перший раз за сім років . Втомилася сил немає . Поїдемо з дітьми відпочити .
Ковбой Хагис• 18 июля 2023
Нам на роботі потрібно щоб залишилось не більше 14 днів відпустки, а все інше потрібно відгуляти
Стигла полуниця• 18 июля 2023
Конечно, две недели на море в июне. Сейчас 10 дней просто дома отдыхаю
Ужгород• 18 июля 2023
с начала войны без отпуска, правда и работа не на 100% загружена.
Хочется на море, больше ничего)
Н@Диете• 18 июля 2023
На следующей неделе отпуск мужа, Наконец-то, поедем отдыхать. Я уже месяц в отпуске, но всё по месту отдыхаю.
anna_anna1234• 18 июля 2023
Неделю под городом отдохнули, разгрузились с детьми и мужем, уезжать за границу без мужа не хочу с детьми
АсобеннАя• 18 июля 2023
Від вчора у відпустці. На 35 діб. Ще маю з того року 12 днів, візьму десь на листопад.
Пластилин_Колец• 18 июля 2023
Да, устроилась в конце января этого года, через неделю иду в отпуск на 17 дней, останется ещё неделя и 10 дней социального отпуска. Возьму в бре )
Україна наше все• 18 июля 2023
Я 15 років не маю відпустку, а ще біля 3 років не мала жодного вихідного, тількі Різдво і Пасха
ПотеряласЯ Я...• 18 июля 2023
З відпусткою. Маю біля 100 днів відпустки, потрібно її використовувати.