когдадеЦкие• 18 июля 2023
Вагінальні тренажери щоб там не усохло? Я серйозно!
Допомагають? хто з Вас займається і які саме?
Питання перш за все для дівчат 35+, які самотні, але вірять, що скоро таки зустрінуть любов.
Навіяно нічними темами
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3371243
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3371234
Навіяно нічними темами
Тра Ля Ля• 18 июля 2023
Ответ дляПушкининиана
упражнения Кегеля
Так без засовывания Вы будете тренировать только поверхностные мышцы. Что никак не поможет опущению итд
Сметчица• 18 июля 2023
Ответ дляsnejs
А как ?
в ютубе найдите ньюйоркфитспо.
и у нее там куча упражнений для тазового дна.
она москалька. но штош
Плету корзинки• 18 июля 2023
Блин ,как взрослые люди могут задаваться такими вопросами? Вы в курсе ,что это индивидуально ,так же как и состояние кожи? Бывают девственницы с ’ ведром’ ,а бывают те у которых все узко и до и после родов. Это строение тела. В порно индустрии не сможет работать та ,у кого природой это не положено ,порвется все нафиг и будет проф непригодность.
когдадеЦкие
• 18 июля 2023
Ответ дляСметчица
в ютубе найдите ньюйоркфитспо.
она москалька. но штош
ой, у нее вічне ниття і власне самознецінювання в інсті. колись була підписана.
та і що казати коли в неї так зажаиа нижня третина обличчя, що вона тоді може про піхву чесно сказати.. маркетинг один!
когдадеЦкие
• 18 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
Там ничего усохнуть не может)))тренажеры поддерживают мышцы в тонусе
ну, якщо не було сексу роки 3, то реально боляче туди... навіть якщо просто пальці засунути, то наступного дня шматки епітелія з незвички виходять..
Алина-1240• 18 июля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Куски эпителия?)это к врачу вам уже
когдадеЦкие
• 18 июля 2023
Ответ дляПлету корзинки
при чому тут шкіра?? я про влагаліще - то не піхва. і питання саме для тих хто має очевидну проблемку , яка є і в банатьох жінок, що писали в тих темах
Потринділиця• 18 июля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
У мене не було сексу 2 роки, помітила, що кінчати проблематичніше стало.
когдадеЦкие
• 18 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
Куски эпителия?)это к врачу вам уже
чому? з незвички то нормально ж що він відслоїться.. це біологія
Плету корзинки• 18 июля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Для сравнения написала. Как пример.
когдадеЦкие
• 18 июля 2023
Ответ дляПотринділиця
кінчати як раз - не біда, біда - почати))) бо щоб кінчити треба без болю почати
Потринділиця• 18 июля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
болю не було
когдадеЦкие
• 18 июля 2023
Ответ дляПлету корзинки
Для сравнения написала. Как пример.
розумію Вас. але тема саме адресована тим, хто має те що описано
когдадеЦкие
• 18 июля 2023
Ответ дляПотринділиця
болю не було
ну не стільки біль, скільки треба із зусиллями члену туди пірнати)
Плету корзинки• 18 июля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Вы простите ,с грудничкового возраста этим занимаетесь? Отслойка эпителия это не норма ,к врачу нужно ,с сексом это точно не связано.
МинерАлочка• 18 июля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Откуда он отслоится, от слизистой?
Куколка-мяуколка• 18 июля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Ви щось страшне пишите,в мене сексу не було пару років,ніякий епітелій не виходить,вам до лікаря треба
когдадеЦкие
• 18 июля 2023
Ответ дляМинерАлочка
Откуда он отслоится, от слизистой?
так, слизова піхви
когдадеЦкие
• 18 июля 2023
Ответ дляПлету корзинки
з 27 років, і то рідко. зараз 36. сексу не було 3 роки.. але я надіюся на любов.
МинерАлочка• 18 июля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
так, слизова піхви
Всё что должно отслоится, выходит у вас ежедневно с выделениями. Ничего там больше не отслаивается 😀
Странно читать такое от взрослого человека
когдадеЦкие
• 18 июля 2023
Ответ дляМинерАлочка
ну, у епітелія не лише поверхневий шар. при сексі тертя ж ого-го!
Плету корзинки• 18 июля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Ну так до 27 секса не было и Вы сами не чувствуете разницу как было до и сейчас? Зачем придумываете проблему там где её нет? Открою Вам секрет ,если лежать бревном ,то никакой размер Вам не поможет.
когдадеЦкие
• 18 июля 2023
Ответ дляПлету корзинки
а до чого тут розмір? нащо хамство тут?