Ваша прЭлесть• 18 июля 2023

Нотариус и наследство

Подскажите кто в курсе, меня сегодня ошарашил гос нотариус, это так и есть надо платить 2 раза?
Чуть больше года назад умерла мама, в наследство остался старый дом , сказали отдельно при вступлении 5 тыс за дом и 5 тыс за землю под ним и 5 тыс пай, когда подошёл срок вступления заболел папа мы не пошли оформлять. Наследники я и папа.
Потом папа умер, я пошла оформлять заявку и мне сказали сначала 18 тыс за оформление после мамы частки и ещё 18 за полное оформление на меня, я наследник и там и там других нет.
Я немного в шоке, тут зарплаты в городе 10 тыс плюс я без денег вообще(то лечение то похороны то увольнение)
Это так и есть надо 2 раза платить или меня развести хотят, там квитанции никакие не дают, лежат деньги в тумбочку, гос нотариус
автор Ваша прЭлесть • 18 июля 2023
Ответ дляСамоучка
Тобто?
Ніколи не чули, що будинок, наприклад, належить чоловікові і дружині в рівних долях?
Або взяти приклад зі спадщиною. Якщо двоє дітей спадкують квартиру за матір´ю, наприклад? Як тоді? Одному цілу квартиру, іншому нічого? Чи як?
Чому в одного об´єкта не може бути кілька власників?
При чем тут муж и жена и детишки, я одна что за бред долями оформлять на меня дом по полной цене 2 раза, тем более не было ни свидоцтва про спадщину оформлено, даже документов всех не было и срок между смертями меньше года.
Вывод один в бомбоубежища надо больше барабанов и овощерезок, не нажрутся никак

Самоучка• 18 июля 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Я єдина власниця 100% квартири.
Маю документи, по яких я:
- власниця 1/4 по приватизації;
- 1/32 як спадкоємиця від бабусі;
- 19/32 отримала в дар від тата і сестри.

Це було сім кіл пекла і купа проблем з нотаріусом, але саме так все і оформляється, без варіантів.
Померла мама, за мамою спадкував тато (ми з сестрою та бабуся писали відмову). Документи не поспішали оформити, померла бабуся. Потім виявилось, що бабусину відмову нотаріус не підшила в справу, довелося піднімати справу, оформляти її 1/16 частину навпіл між мною і сестрою (такий був заповіт).
Грошей прірва, але, нажаль, такий закон.
автор Ваша прЭлесть • 18 июля 2023
Ответ дляСамоучка
Я єдина власниця 100% квартири.
Маю документи, по яких я:
- власниця 1/4 по приватизації;
- 1/32 як спадкоємиця від бабусі;

Дякую, значить так і є, я коли тему створювала сподівалась, що таки нотаріус щось не те мені сказав, потім пояснили.
Мене просто ошарашили сьогодні цим, мама лежала не один рік, довелось підти з роботи, папі лікування, похорони і ще й це, зла я...