заварний look• 18 июля 2023
Стільки партнерів може мати порядна жінка)
Ну скажімо так, жінка, 35-45 років . Яка кількість партнерів умовно є нормально і стільки вже перебір?
Да да, я знаю що у кожного своє. Що один єдиний на все життя.
Але ж у вас є ваші думки, або можливо знайомі чоловіки озвучували: стільки допустимо сексуальних партнерів для жінки?
ХикориДикори• 18 июля 2023
Ответ дляНеКонец-Света
У меня пока 7, считаю, что это немного для 41 года и далі буде )
Як нєдєльки?
По 1 на кожен день тижня ? 🙄
После 18• 18 июля 2023
Ответ длязаварний look
Для вас стільки норм?
В мене було десь 35 до 30р. Для мене норм. Що думають інші байдуже
Мост_Устал• 18 июля 2023
Ответ длязаварний look
А стільки тоді норм в рамках ’ перебірливості’?
Ну я ж і кажу,що 10. Можливо, 15. Для мене адекватно мати секс при тривалих стосунках, заміжжі. Прям зовсім крайності- не моє
заварний look
• 18 июля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Пальців одної руки повинно вистачити для підрахунку. Але я старомодна в цьому питанні.
Блін, мені 37. Було два офіційних чоловіки. Два хороших потенційних партнерів для відносин, але імпотенти. Одні довгі відносини, але він мені зрадив. То все? Більше ніззя? Бо буду вже непорядна жінка?
заварний look
• 18 июля 2023
Ответ дляТоматико
За день?
За місяць)
Я ж написала для жінок якого віку. Ну камон
заварний look
• 18 июля 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
ну сейчас вам напишут от одного до двухсот - и какой вывод?
Я б написала. Але забанять. Нащо воно мені треба
Мальовнича даль• 18 июля 2023
А хто буде цікавитись? Чи ви для себе?) В резюме такого не напишеш. Лікар не цікавиться. Декларації не подаються стосовно кількості. То в чому проблема. Можна бути старою дівою і одночасно рідкісним ****м, а не людиною.
Пупуговка• 18 июля 2023
Читала известного гинеколога - 5 партнеров норм. Что выше - нагрузка на иммунитет уже большая
заварний look
• 18 июля 2023
Ответ дляПупуговка
І це виключно ж для жінок цифра?)
Стопясят раз обсуждала• 18 июля 2023
Ответ длязаварний look
І це виключно ж для жінок цифра?)
та понятно
задумчивая мордочка• 18 июля 2023
Ответ длязаварний look
Якщо по любві 10 партнерів - то норм. Якщо напилася і просто ради приколу вийшло з 1 то не ок/.
Вірно?
Да
ЕлькиПальки• 18 июля 2023
Ответ длязаварний look
Вам же відразу написали, скільки душа забажає. Ні, вам же цифр захотілось, а тепер не подобається.
Мальовнича даль• 18 июля 2023
Ответ дляПупуговка
Як це може бути повʼязано? Одночасно, так, вірю нагрузка однозначно)) На протязі життя 5 партнерів… ну яка нагрузка?
Пупуговка• 18 июля 2023
Ответ длязаварний look
І це виключно ж для жінок цифра?)
Это цифра для себя. Я бы старалась в нее вписаться, если бы была возможность все переиграть заново)
заварний look
• 18 июля 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Ну можливо у людини є аргументи. Чому так вважає. Діалог.
заварний look
• 18 июля 2023
Ответ дляПупуговка
Ну да) тепер би навчитися відразу розпізнавати імпотентів. Ні, я серйозно. Бо так ти звикнеш, закохаєшся. А потім такий облом. Потрібно шукати далі.
( Болюча просто тема)))
ЕлькиПальки• 18 июля 2023
Ответ длязаварний look
Нема в таких справах аргументів, ну хіба що безпека. Хоч 1, хоч 101, аби здоров´ю не шкодило.
заварний look
• 18 июля 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Контрацепція на першому місці.
заварний look
• 18 июля 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
та понятно
Навіть не сумнівалася)))
ЖующаЯКонфету• 18 июля 2023
Ответ длязаварний look
Імпотентів можна не рахувати я так гадаю
.
Пупуговка• 18 июля 2023
Ответ длязаварний look
І це виключно ж для жінок цифра?)
Мужчины же не рожают) и у женщин самое слабое место - женские органы. Так что да, это для женщин. Про мужские нормы не читала. Но не думаю, что беспорядочные половые связи укрепят здоровье
заварний look
• 18 июля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
.
Ааа, тоді супер))) я ще вписуюся)))
Бо дійсно, то не справедливо якось і сексу то не було, а як партнер рахується
Леди_в_ночи• 18 июля 2023
В порядної жінки, всі по порядку. Понеділок-один, вівторок-другий і так далі) А фактично бажано 1.
Бриджит_Фрикандо• 18 июля 2023
Ответ длязаварний look
( Болюча просто тема)))
Автор,так и у мене
А ще чоловвки не хочуть секс з презервативом...і от остатній коханець супер во асьому,але одружений😥
Кто крайний?• 18 июля 2023
У меня одновременно 40-50. Я хз, кто-то приходит каждый вечер, дает деньги, делает дело и уходит. Я даже имен не знаю.
Заліковий троль• 19 июля 2023
Ответ дляМост_Устал
Ну мені це вже пахне відсутністю перебірливості. Вибачте, але таке особисте ставлення.
Хіба я вас питала ваше ставлення і що вам чим пахне? Працюйте над вихованням
Угадайс• 19 июля 2023
Ответ длязаварний look
У меня 192. Считаю, что норм, но на этом не останавливаюсь
заварний look
• 19 июля 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Автор,так и у мене
Одружених також можна не рахувати. То ж не ваш
А без презервативів то хай гуляють. Ібо здоров´я важливіше оргазму